شنبه 06 خرداد 1396  

گزارش نهایی برگزاری نمایشگاه

مرکز ملی فرش ایران در نظر دارد به منظور معرفی توانمندی دانشجویان و محققان رشته فرش دستباف و ایجاد ارتباط موثر و کارا با تولیدکنندگان و صادرکنندگان سالن ویژه‌ای در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به صورت رایگان به این بخش اختصاص دهد.

لذا از تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی مرتبط با رشته فرش دستباف دعوت می‌شود تا در صورت تمایل درخواست کتبی خود را با ذکر ریز برنامه‌ها و معرفی نماینده تام الاختیار آن موسسه یا دانشگاه حداکثر تا تاریخ بیست و پنجم تیرماه 1393 به دبیرخانه ستاد بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران ارسال نمایند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با تلفن 22090837 آقای یاسر حنیفی در ساعات اداری تماس بگیرید.مرکز ملی فرش ایران در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به منظور حمایت از دانش آموختگان فرش که در یکی از حرفه‌هاي مرتبط با تولید فرش اشتغال داشتند و با كارآفريني مناسب كسب و كار موفقي راه انداخته‌اند و اشتغالزايي كرده‌اند طی فراخوانی غرفه رايگان واگذار كرده است. متقاضیانی که حائز شرایط تعریف شده بودند به شرح زیر در سالن 25 A نمایشگاه جانمائی شده اند.


لیست غرفه داران سالن دانش آموختگان کارآفرین فرش


شماره غرفه

نام غرفه

نوع فعالیت

نام شهر

1

گالری فرش ساروق گودرزی

فرش کلاسیک

اراک

2

شرکت فرش ایلمه پرگاس

فرش و تابلو

تهران-شهرکرد

3

شرکت طلوع قالی قهستان

فرش کلاسیک

بیرجند

4

شرکت تعاونی نیلوفران خلخال

رنگرزی طبیعی

خلخال

5

گروه تابلو فرش مشهد

تابلو فرش

مشهد

6

دیبا فرش نگار

فرش و تابلو فرش

تهران

7

طراحی و تهیه نقشه( زرینی- پویانفر )

طراحی و نقشه کشی

شیراز- تهران

8

طراحی و تهیه نقشه( ذوقی نسب- حسینی- دهقانی)

طراحی و نقشه کشی

شیراز- مشهد

9

تولید فرش نخعی

فرش بلوچ و کلاسیک

قائن

10

تعاونی فرش دستباف آریا

فرش کلاسیک

اصفهان

11

تولید فرش زمانی

فرش کلاسیک

نایین

12

تولید فرش محمد معین فر

فرش و تابلو فرش

قوچان

13

شرکت زرین گره کاشان

فرش کلاسیک

کاشان

14

تولید فرش اسپندا

فرش کلاسیک

یزد

15

گروه تولیدی فرش چرم سوماک

فرش چرم و کیف

تهران

16

شرکت دستریس ایران

پشم دستریس

سیرجان -تهرانفراخوان نمایشگاه

تنها برای مدیران قابل نمایش است


نام نویسی برای حضور در نمایشگاه بیست و سوم آغاز شد


نام‌نویسی برای دریافت غرفه و حضور در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی یافتن از ضوابط و شرایط نام‌نویسی به نشانی اینترنتی زیر مراجعه کنند.

نام نویسی برای دریافت غرفه


شرايط دريافت غرفه و نحوه ثبت نام

نمایشگاهی برای همه


 نمایشگاه فرش تهران به‌ویژه در سال‌های اخیر به جایی فقط برای دادوستد فرش تبدیل شده است. به بياني دیگر، شعبۀ دیگری از بازار فرش که تولیدکنندگان و فروشندگان را در محل دائمی نمایشگاه‌ها گردهم می‌آورد. در حالی‌که این رویداد در نخستین دوران برگزاری افزون‌بر سویه‌‌های بازرگانی دارای سویه‌ها فرهنگی و هنری نیز بوده است. ماهیت وجودی نمایشگاه هم محدود به خریدوفروش کالا نیست.

بنابراین مرکز ملی فرش ایران می‌کوشد در نمایشگاه فرش امسال ضمن حفظ وجوه اقتصادی و تجاری اين رويداد بر سویه‌های علمی، فرهنگی و هنری تأکیدی ویژه داشته باشد. خواهشمندم با دیدگاه‌ها و پیشنهادهای ارزشمندتان ما را در انجام این رویداد یاری دهید تا بيست و سومين نمایشگاه فرش برای همگان دیدنی و کاربردی باشد

فیلدهای الزامی را تکمیل نمایید

تاریخ برگزاری

شنبه 01 شهریور لغایت جمعه 07 شهریور 1393

ساعت کار نمایشگاه:
برای بازدیدکنندگان: از ساعت 10 الی 19

برای غرفه داران: از ساعت 9 تا 9:30 الی 19

محل برگزاری

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

مهلت ثبت نام

شنبه 10 خرداد تا یکشنبه 15 تیر 1393

شرايط دريافت غرفه و نحوه ثبت نام

قابل توجه متقاضيان محترم غرفه در بيست‌و سومين نمايشگاه فرش دستباف


1- كساني كه در دوره قبل غرفه داشته‌اند از طرف شركت ايدرو (مجري نمايشگاه) فرم ثبت نام و واريز وجه براي آن ها ارسال شده است. كه در صورت تمايل براي حضور در اين دوره مي‌توانند با تكميل فرم ها و ارسال آن به شركت ايدرو نسبت به ثبت نام قطعي اقدام نمايند.


2- آن دسته از توليدكنندگان و فروشندگان و صادركنندگان فرش دستباف كه براي اولين بار قصد دريافت غرفه در نمايشگاه را دارند مي‌بايست عضو يكي از تشكل‌ها يا اتحاديه‌هاي فرش دستباف باشند كه با ارسال تقاضانامه و تأييد عضويت به شماره نمابرهاي 88799496 ، 22142742 يا 22067021 نسبت به ثبت نام اقدام نمايند كه در صورت وجود فضا پس از بررسي و تاييد ستاد نمايشگاه نسبت به ثبت نام قطعي آنان اقدام خواهد شد.


3- تشكل ها و مراكز علمي، آموزشي و تحقيقاتي مرتبط با فرش دستباف در صورتي كه تمايل به دريافت غرفه در نمايشگاه بيست و سوم دارند مي توانند با ارسال درخواست كتبي به دبيرخانه ستاد نمايشگاه پس از بررسي هاي لازم و تاييد ستاد نسبت به دريافت غرفه اقدام نمايند.

فرم های ثبت نام

فرم تعهدنامه غرفه سازي

جهت دریافت فرم تعهدنامه غرفه سازي (صرفا جهت غرفه های دارای ساخت و ساز)، لطفا اینجا کلیک کنید

فرم تعهدنامه غرفه داران

فرم تعهدنامه غرفه داران ، به منظور تحویل غرفه ها، کارت های پارکینگ و شناسایی غرفه داران، اصل این فرم باید تکمیل و با مهر و امضای شرکت ها تحویل ستاد برگزاری نمایشگاه شود. جهت مطالعه و دریافت فرم تعهدنامه غرفه داران، لطفا اینجا کلیک کنید.

کتاب نمایشگاه

با توجه به این که کتاب رسمی بيست و دومين نمايشگاه فرش دستباف از جديدترين و مهم ترین منابع و مراجع جهت معرفی مشاركت كنندگان و دست اندركاران محترم صنعت فرش دستباف ايران به شمار رفته و به عنوان مهم ترین بانک اطلاعاتی اين ميراث هنري و ملي كشور شناخته شده و تنها کتاب دارای مجوز انتشار و توزیع در سطح نمایشگاه فرش دستباف است، جهت معرفي ناشر انحصاري کتاب رسمی نمایشگاه و درج تبلیغات و معرفی محصولات یا خدمات خود در زمينه هنر ارزشمند فرش دستباف ايران، لطفا منتظر اطلاعیه بعدی در همین مکان باشید.

دبیرخانه

نشانی: تهران- سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، خیابان کیان 13، بعد از تقاطع صرافی (اولین تقاطع)، پلاک 15،
تلفن: 22142736- 22142738- 22142739
نمابر: 22142742

تارنما: www.incc.ir

رایانامه: info@incc.ir

قیمت غرفه ها

اطلاعاتی تاکنون ثبت نشده

دبیر ستاد نمایشگاه 23

سید حسن رئیس زاده


تلفن مستقیم: 22092888

تلفن داخلی: 1070