یکشنبه 02 اردیبهشت 1397
EN

اخبار

مشارکت 14 تولیدکننده و صادرکننده فرش ایران در نمایشگاه شینینگ

مشارکت 14 تولیدکننده و صادرکننده فرش ایران در نمایشگاه شینینگ
پاویون فرش دستباف ایران با مشارکت 14 تولیدکننده و صادرکننده در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی فرش چین– شینینگ برپا می شود.

به گزارش گسترش صمت؛ چهاردهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 12 تا 16 خرداد ماه  1396 (برابر با 2 تا 6 جون 2017) در فضایی در حدود 14 هزار  مترمربع برگزار می شود.

براساس این گزارش؛ عمده مشارکت کنندگان این نمایشگاه از کشورهای ایران، هند، نپال، ترکیه، پاکستان، ترکمنستان و چین هستند و تجار و خریدارانی از 30 کشور از جمله کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، ژاپن، روسیه، برزیل، اندونزی و... از این نمایشگاه بازدید می کنند.

فعالان فرش ایران با هدایت مرکز ملی فرش ایران هر ساله در این نمایشگاه حضوری شایسته دارند و توانسته اند در کشور چین که پیش از این رقیبی برای فرش ایران به شمار می آمد پایگاهی مناسب پیدا کنند.

سال گذشته افزون بر حضور فرش ایران در نمایشگاه شینینگ، سمیناری نیز با محوریت جاده ابریشم و در معرفی فرش دستباف ایران در حاشیه نمایشگاه یادشده برگزار شد.

گفتنی است؛ پاویون فرش دستباف ایران در سال 2016 ، با  13 غرفه در فضایی افزون بر 672 مترمربع برگزار شد و امسال پاویون ایران با حضور 14 مشارکت کننده و در فضای 752 متر مربع که در مقایسه با رشد مناسبی مواجه است در نمایشگاه شینینگ برگزار می شود.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.