شنبه 02 تیر 1397
EN

اخبار

هماهنگی برای برگزاری بهینه هفتمین جشنواره فرش برتر

هماهنگی برای برگزاری بهینه هفتمین جشنواره فرش برتر
نخستین نشست هماهنگی برای برگزاری هرچه شایسته تر هفتمین جشنواره فرش برتر با حضور برخی از نمایندگان تشکل ها و فعالان حوزه فرش دستباف در مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این جشنواره با هدف الگو سازي و حمايت از توليد فرش‌هاي با کيفيت و ایجاد بستری مناسب برای شناسایی و معرفی این تولیدات برگزار می شود.

براساس این گزارش؛ در این نشست تاکید شد مرکز از پیشنهادات و نظرات کارشناسی فعالان حوزه فرش دستباف در راستای ارتقا و بهبود چگونکی برگزاری جشنواره استقبال می کند.

در ادامه این نشست با اشاره به سابقه برگزاری جشنواره فرش برتر؛ درباره دستورالعمل اجرایی جشنواره، بازنگری در شیوه اجراء، ضرورت اطلاع رسانی مستمر و مناسب، ایجاد بخش ویژه، انتخاب اعضای ستاد برگزاری، زمان مناسب برای برگزاری و... بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است هفتمین جشنواره فرش برتر همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از یکم تا هفتم شهریورماه 1396 برگزار خواهد شد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

بازرگانی فرش راد
بازرگانی فرش راد یکشنبه, 17 اردیبهشت,1396 14:15
به نام خدا.سطح ظرفیتهای نمایشگاه فرش دستباف از میزان تبلیغاتی که در این زمینه میشود بسیار بالاتر است و بهترین گزینه برای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه ارائه تبلیغات مناسب هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمیتی است.لذا ستاد برگزاری میبایست قبل از هر کاری موضوع اطلاع رسانی و تبلیغات چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی را در برنامه های خود قرار دهد.