شنبه 30 تیر 1397
EN

اخبار

نمایش فرش دستباف مازندران در نمایشگاه فرش ایران

نمایش فرش دستباف مازندران در نمایشگاه فرش ایران
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: فرش دستباف مازندران در نمایشگاه تهران به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،ابراهیم یعقوبی با بیان اینکه بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از تاریخ یکم تا هفتم شهریور امسال در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، اظهار کرد: در این نمایشگاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه ها و رنگ های مختلف قالی و قالیچه، گلیم و تابلو فرش های مختلف عرضه می شود.

وی با اعلام اینکه برگزاری این گونه نمایشگاه ها می تواند در کنار افزایش صادرات، فروش بیشتر داخلی را هم در پی داشته باشد، تصریح کرد: معرفی ظرفیت های فرش دستباف به عنوان یک بخش مهم اقتصادی، برنامه ریزی برای حل مشکلات، ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نمایشگاه فرش تهران را به عنوان یک نمایشگاه تخصصی مهم در دنیا در عرصه فرش دستباف دانست و خاطرنشان کرد: استان مازندران همچون سال‌های گذشته با محوریت اتحادیه شرکت های تعاونی تولید کنندگان فرش دستباف روستایی مازندران در این نمایشگاه شرکت و تولیدات استان از تمامی شرکت های تعاونی فرش دستباف روستایی، شهری، کارگاه های قالیبافی متمرکز، غیرمتمرکز و تولید کنندگان فرش دستباف را عرضه می‌کند.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.