مرکز ملی فرش ایران

تاریخ: 15 اسفند 1392

رونمایی از پورتال " قالیچی" www.ghalichi.net در تبریز

همزمان با حضور دبیر چهارمین جشنواره فروش فرش دستباف کشور، در کلانشهر تبریز از پورتال " قالیچی" www.ghalichi.net پایگاه اطلاع رسانی قالی فروشان رونمایی شد.
بنابرگزارش دبیرخانه جشنواره، این پورتال با هدف ارتباط بهتر و آسانتر خریداران و قالی فروشان با پیشنهاد کمیته تبلیغات و تصویب ستاد برگزاری چهارمین جشنواره فروش فرش دستباف آذربایجانشرقی با همکاری و مشارکت شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات ستاک به اجرا در آمده است.
این پورتال قابلیت آن را دارد، تا به ویترینی دائمی برای قالی فروشان طی 365 روز در سال، 7 روز در هفته و 24 ساعت در شبانه روز تبدیل شود.
این پورتال با تفکر، اصول و روشهای کتاب های زرد ( یلوپیجز ) به جهت ایجاد ارتباط اولیه میان خریدارن قالی در دنیای مجازی با قالی فروشان پیش بینی شده است.
در دو صورت اول با جستجوی نام فروشگاه و دوم کلیک بر روی نقشه می توان به اطلاعات لازم دست یافت و یا به صفحه اختصاصی آن فروشگاه وارد شد.
از مزایای آن می توان به اختصار :
1– درج نام، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر و...
2- دسترسی آسان به مکانهای فروشگاهها بروی نقشه شهری
3- اماکن مدیریت صفحات اختصاصی فروشگاه ها توسط فروشندگان
4- عرضه مناسب تر قالی ها برای خریداران ( تصاویر مختلف و توضیحات مناسب )
5– صرفه جویی از هزینه کرد های چاپ و توزیع تبلیغات فروشگاه ها
6– بهرمندی از آگهی ها متفاوت در فضای وب
7– امکان ایجاد بسترهای مناسب ارتباطی با فروشگاهها
8- دسترسی آسان به اطلاعات مفید خرید برای خریداران

این پورتال " www.ghalichi.net " همزمان با اجرای چهارمین جشنواره فروش فرش دستباف استان آذربایجانشرقی، بعنوان مکمل پورتال اطلاع رسانی جشنوارهwww.carpetfestival.com فعالیت خواهد داشت و در آینده نیز در صورت نیاز میتواند بعنوان پورتال جامع اطلاعات قالی فروشان کشور نیز استفاده گردد.

http://www.carpetfestival.com/FestivalNews/tabid/200/vw/1/ItemID/1756/language/fa-IR/Default.aspx

ویدیو