مرکز ملی فرش ایران

تاریخ: 20 شهریور 1396

نقد و بررسی نمایشگاه بیست و ششم

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ با پایان یافتن بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران و برنامه های جانبی آن از جمله هفتمین جشنواره فرش برتر، کارگاه های آموزشی، نمایش همنشینی فرش و مبلمان، نمایش فرایند تولید فرش، غرفه نقاشی کودک، پروژه واقعیت مجازی دکور و فرش دستباف ایران، بافت قالیچه صلح، رونمایی ها، نشست تجار برون مرزی فرش و...، نقد و بررسی داخلی این رویداد برای فهرست کردن کاستی ها و رفع نواقص در دوره های آتی صورت پذیرفت.

در ابتدای این نشست معاون امور اقتصادی و بازاریابی به مروری کوتاه بر برنامه های انجام شده در حوزه های مختلف پرداخت و در ادامه رییس مرکز ملی فرش ایران خواستار نقد صریح و شفاف فعالیت ها برای بهبود مسیرهای آتی شد و نقد را لازمه پیشرفت و بهبود دانست.
    در ادامه این نشست، معاونان، مدیران و کارشناسان مرکز ملی فرش ایران نظرات خود را درباره بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران بیان کردند و همچنین مقرر شده به منظور بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف هر پروژه ای جداگانه مورد نقد و بررسی قرار گیرد.  

گفتنی است مقرر شد نشست های نقد و بررسی این رویداد در گامهای بعدی با حضور ذینفعان و نمایندگان تشکل های فرش دستباف به انجام رسد و پس از آن برنامه ریزی و اقدام برای برگزاری بهینه نمایشگاه بیست و هفتم در اسرع وقت صورت پذیرد.

ویدیو