مرکز ملی فرش ایران

تاریخ: 28 تیر 1400

رئیس مرکز ملی فرش ایران/ تخفیفات حداکثری برای برگزاری نمایشگاه بیست و نهم فرش دستباف

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع با اعلام برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با تخفیفات ویژه توضیح داد: برگزاری نمایشگاه که به دلیل بالا بودن نرخ اعلام شده با عدم استقبال ستاد عالی راهبری، تشکل ها، اتحادیه ها و سایر ذینفعان فرش دستباف روبرو شد با مساعدت حداکثری مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا در زمان مقرر برپا می شود.
رافع افزود با پیگیری جدی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی و مرکز هم چنین مساعدت قابل تقدیر مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا در خصوص غرفه سازی و خدمات جامع نمایشگاهی به ازای متری 200 هزار تومان تشکیل خواهد شد.
 رافع گفت: برگزاری نمایشگاه با تائید ستاد عالی فرش دستباف و اصرار فعالان این حوزه اقتصادی بوده است و در همین رابطه رونق بخشیدن به فضای تولید و کسب و کار در حوزه فرش، تأثیر بسزایی در رشد میزان صادرات غیرنفتی وکسب درآمد ذینفعان این حوزه خواهد داشت.
گفتنی ست قیمت اولیه از سوی مجری رقم 347 هزار تومان اظهار گردید که به 314 هزار تومان تقلیل یافت و خوشبختانه در جلسه امروز قیمت به ازای متری 200 هزار تومان تثبیت شد.

ویدیو