مرکز ملی فرش ایران

تاریخ: 20 مهر 1400

تسهیلاتی برای ثبت محصولات ساخت ایران در لیست صادرات به چین

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از خبرگزاری ایسنا، خانه نوآوری و فناوری ایران چین، به‌عنوان پایگاه صادراتی ایران در کشور چین به منظور معرفی و توسعه صادرات محصولات تولید ایران به کشور چین و به مناسبت روز ملی صادرات، تخفیف ۲۰ درصدی برای ثبت محصولات ایران ساخت شرکت‌های فناور در کتاب محصولات صادراتی خانه نوآوری و فناوری ایران چین در نظر گرفته است.

پایگاه صادراتی چین از این کتاب در نشست‌های ایران آنلاین، همایش‌ها و فعالیت‌های بازاریابی خود در چین استفاده می‌کند از این رو این کتاب فرصت بسیار مناسبی برای شرکت‌های ایرانی خواهد بود تا  محصولات و فناوری‌های خود را به مشتریان، شرکت‌ها و مجموعه‌های سرمایه‌گذار چینی معرفی کنند.

نسخه اول این کتاب تاکنون به بیش از ۱۰۰۰ مرکز مختلف شامل پارتنرهای تخصصی هر حوزه، پارک‌های صنعتی، مراکز مرتبط با آکادمی علوم چین، گروه‌های پلتفرم‌های آنلاین و … ارسال شده است.

در نسخه اولیه این کتاب، ۲۶ شرکت ایرانی در ۷ حوزه از جمله فناوری نانو، تجهیزات پزشکی و دارو و گیاهان دارویی، فناوری اطلاعات IT، هوش مصنوعی AI، ماشین‌آلات صنعتی. تجهیزات آزمایشگاهی، تصفیه آب و فاضلاب، رنگ و پوشش جهت صادرات به کشور چین پرداخته شده است، که با ورود محصولات شرکت‌های جدید به این کتاب این حوزه‌ها قابل افزایش است.

شرکت‌های متقاضی برای بهره مندی از این تخفیف تا ۲۹ مهر فرصت دارند تا نسبت به ثبت درخواست خود در پایگاه صادراتی چین اعلام کنند.

 

ویدیو