جمعه, 11 فروردین,1402

اصفهان ميزبان نمايشگاه عكس فرش شد

اصفهان ميزبان نمايشگاه عكس فرش شد
نمایشگاه عکس فرش دستباف با حضور مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، گلنار نصرالهی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک، احمدیه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، لیلا باغبان رییس اداره فرش استان اصفهان و دیگر مسوولان ...

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ 84 قطعه عکس از عکس های منتخب دوسالانه های عکس فرش دستباف با هدف آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان با چرخه تولید، تنوع در طرح و نقش های فرش دستباف و همچنین بازشناسایی فرش های مناطق مختلف در گالری سیتی سنتر اصفهان به نمایش گذاشته شد.

لیلا باغبان با اشاره به همزمانی این نمایشگاه و نمایشگاه دموتکس هانوور آلمان گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی در خارج از کشور نیز می تواند در ارائه هر چه بیشتر این هنر و فرهنگ اصیل ایرانی کمک کند و در بازنمایاندن و تثبیت این میراث سهیم باشد.

شایان ذکر است؛ در نخستین روز از افتتاح این نمایشگاه افزون بر مقامات و مسئولان دولتی جمعی از هنرمندان حوزه فرش دستباف، اتحادیه ها و اقشار دانشگاهی نیز از نمایشگاه بازدید کردند.

گفتنی است؛ نمایشگاه عکس فرش، منتخب دوسالانه های فرش دستباف به همت مركز ملى فرش ايران و همكارى سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان در سیتی سنتر اصفهان از 24 تا 30 دی ماه برای بازديد عموم علاقه مندان برپا خواهد بود.

اتاق خبر امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.