چهارشنبه, 12 مهر,1402

فعالیت 104 هزار بافنده فرش در چهارمحال و بختیاری

فعالیت 104 هزار بافنده فرش در چهارمحال و بختیاری
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از فعالیت 104 هزار بافنده فرش در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا جیلان  در جشنواره فروش فرش چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: 104 هزار بافنده فرش در این استان فعالیت دارند.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: سالانه 80هزار مترمربع فرش دستباف توسط فرش‌بافان چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار می‌شود.

وی با اشاره به کیفیت فرش دستباف چهارمحال و بختیاری گفت: فرش دستباف این استان از زیبایی و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

جیلان از وجود بیش از 650 تخته فرش در جشنواره فروش فرش چهارمحال و بختیاری خبر داد  گفت: فرش‌های دستباف موجود در این نمایشگاه  به صورت نقد و اقساط به مشتریان عرضه می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: حدود 52 هزار نفر از فرش‌بافان چهارمحال و بختیاری عضو شرکت تعاونی فرش این استان هستند و از خدمات این مرکز بهره‌مند می‌شوند.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: جشنواره فروش فرش این استان از امروز به مدت دو هفته در محل شرکت تعاونی فرش روستایی شهرکرد دایر است.

وی گفت:علاقمندان می‌توانند فرش موردنظر خود در این جشنواره به صورت اقساطی خریداری کنند.

اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.