پنجشنبه, 11 آذر,1400

نشستی برای بررسی چگونگی همکاری با فنی و حرفه ای

نشستی برای بررسی چگونگی همکاری با فنی و حرفه ای
نشست توسعه همکاریها و مرتفع شدن موانع اجرایی تفاهم نامه مشترک مرکز ملی فرش ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در این نشست که معاونان امور تولید و تحقیقات و آموزش مرکز ملی فرش ایران و مدیرکل دفتر سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای و مدیرکل موسسات آموزشگاههای آزاد و کارشناس حوزه مرتبط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور حضور داشتند درباره نحوه و چگونگی ادامه همکاری مشترک بحث و تبادل نظر شد.

براساس این گزارش مقرر شد مفاد تفاهم نامه مشترک بازنگری و پس از اصلاحات لازم به امضای طرفین برسد.

همچنین مقرر شد مرکز ملی فرش ایران نیازها و اولویت های آموزشی دوره های عمومی حوزه فرش را به سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعلام و سازمان با برگزاری دوره ها برای ذینفعان گواهی مهارت و صلاحیت صادر کند.

این گزارش می افزاید سازمان فنی و حرفه ای مکلف شد دستورالعمل و ضوابط ایجاد آموزشگاه های آزاد را به همراه تعداد آموزشگاه های موجود به تفکیک استانی که در امر آموزش های فرش دستباف توانمندی دارند به مرکز اعلام کند.

در ادامه بر ضرورت همکاری برای نظارت بر اجرا و استانداردسازی دوره های آموزشی فرش و کارکرد بیمه ای و همچنین تشکیل کارگروه تخصصی متشکل از نمایندگان طرفین تاکید شد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.