شنبه, 12 آذر,1401

نخستين نشست ستاد نمايشگاه 23 برگزار شد

نخستين نشست ستاد نمايشگاه 23 برگزار شد
نخستين نشست ستاد بيست و سومين نمايشگاه فرش دستباف تهران همراه با توديع رييس پيشين مركز ملي فرش ايران و معرفي سرپرست جديد اين مركز برگزار شد.
نخستين نشست ستاد بيست و سومين نمايشگاه فرش دستباف تهران همراه با توديع رييس پيشين مركز ملي فرش ايران و معرفي سرپرست جديد اين مركز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي مركز ملي فرش ايران، در اين نشست كه با حضور نمايندگاني از اتحاديه ها و تشكل هاي فرش دستباف كشور در محل مركز ملي فرش ايران تشكيل شد، از زحمات محمدباقر آقاعليخاني در مدت تصدي رياست مركز ملي فرش ايران تقدير شد و حميد كارگر به عنوان سرپرست جديد اين مركز از رويكرد و نوع نگاه خود سخن گفت.
كارگر با اشاره به گفت و گوي خود با وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: مهندس نعمت زاده خواستار دگرگوني و تغيير رويكرد در برگزاري نمايشگاه فرش تهران شدند و با اشاره به ضعف هاي نمايشگاه سال گذشته، مركز ملي فرش را از تبديل شدن نمايشگاه به بازار مكاره پرهيز داده اند.
سرپرست مركز ملي فرش ايران افزود: خواسته وزير مبني بر افزودن وجوه علمي، فرهنگي و هنري به نمايشگاه فرش تهران در دستور كار مركز ملي فرش ايران خواهد بود هرچند كه زماني اندك و بضاعتي محدود در ميان باشد.
وي با اشاره به تجربه دوره هاي گذشته برگزاري نمايشگاه گفت: در سال هاي اخير نمايشگاه در مهرماه برگزار مي شد كه امسال به هفته نخست شهريور ماه تغيير زمان مي دهد و از سوي ديگر در دوره هاي قبل ستاد نمايشگاه پيش از تعطيلات نوروزي هر سال تشكيل جلسه مي داد اما اكنون در ماه دوم سال قرار داريم و از هر دو سو با كاهش زمان برنامه ريزي و هماهنگي رو به رو هستيم كه بايد با همراهي اعضاي ستاد اين كمبود وقت را جبران كرد.
در ادامه اين نشست، نماينده شركت ايدرو به عنوان مجري نمايشگاه بيست و سوم از افزودن ضلع شرقي نمايشگاه بين المللي تهران به فضاي نمايشگاهي خبر داد و گفت: در سال جاري هيچ نمايشگاه ديگري همزمان با نمايشگاه فرش برگزار نخواهد شد ضمن اينكه از نظر شركت سهامي نمايشگاه، نمايشگاه فرش در درجه C قرار گرفته است و با احتساب هفت روز برپايي نمايشگاه بيش از يكصد هزار تومان براي هر مترمربع تعرفه محاسبه خواهد شد.
اعضاي ستاد نيز در ادامه اين نشست به بحث و بررسي درباره قيمت گذاري غرفه ها، لزوم تعيين ضوابط و معيارهايي براي مشاركت كنندگان، لزوم نزديك شدن به استانداردهاي نمايشگاهي، توجه به تبليغات مناسب تلويزيوني و بررسي ضعف و كاستي هاي دوره هاي پيشين پرداختند.

برچسب ها : نمایشگاه فرش
مدیر تارنما امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.