طراحی سایت
پنجشنبه 14 اسفند 1399
EN

نمایشگاه26

آموزش "آشنایی با تجارت فرش دستباف ایران در چین"

آموزش "آشنایی با تجارت فرش دستباف ایران در چین"
دو کارگاه آموزشی "آشنایی با بازار و تجارت فرش دستباف درکشور چین" و " روش های نگهداری فرش دستباف" در سومین روز برپایی بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در سومین روز از نمایشگاه یاد شده مسعود کمالی اردکانی رایزن سابق جمهوری اسلامی ایران در چین؛ در کارگاه آموزشی تجارت فرش در بازار چین به بیان مواردی از قبیل اهمیت بازار چین و نقش آن در اقتصاد جهانی، پتانسیل های صادراتی ایران به چین، چگونگی دسترسی به تولید کنندگان معتبر چینی و هشدارهای لازم برای تجارت با شرکت های چینی پرداخت.

وی پتانسیل های صادراتی ایران به چین و چگونگی دسترسی به تولیدکنندگان چینی را از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی عنوان کرد و گفت فرش دستباف یکی از پتانسیل های صادراتی ایران به چین است.

در نوبت بعد از ظهر کارگاه آموزشی "روش های نگهداری فرش دستباف" با ارایه مهدی ابراهیمی برگزار شد.  

وی گفت: حفاظت و نگهداری فرش دستباف از جمله مباحثی است که در سال های اخیر مورد توجه کارشناسان و دوستداران فرش دستباف قرار گرفته و به عنوان یکی از مباحث مهم و تخصصی شناخته شده است.

ابراهیمی افزون برارایه نکاتی درباره چگونگی خرید فرش درباره نحوه و چگونگی جابجایی، شرایط نگهداری فرش دستباف و...  مباحث جداگانه ای را مطرح کرد.

گفتنی است که مرکز ملی فرش ایران برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد و متنوعی را در ایام برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه  فرش دستباف برنامه ریزی کرده است.

این نمایشگاه تا هفتم شهریور ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.