شنبه, 09 مهر,1401

روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران برگزیده شد

روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران برگزیده شد
روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران در چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران برگزیده و مورد تقدير قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ براساس رای هیئت داوران "چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران" روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران در یک سال گذشته به دلیل رعایت استانداردهای حرفه ای (علمی – صنفی)، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها لوح "روابط عمومی برتر" را دریافت کرد.
براساس این گزارش سیزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومى و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، با معرفی برترین های این عرصه، در روز 30 آبان در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد.
این سمپوزیوم که به عنوان مهمترین رویداد در عرصه روابط عمومی های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاى دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی – تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاى کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می شود.
شایان ذکر است ارزیابی عملکرد روابط عمومی دستگاههای اجرایی، سازمان ها، بانک ها، موسسات و شرکت های دولتی و غیردولتی و خصوصی را، هیئت داوران این سمپوزیوم، که متشکل از نمایندگان انجمن بین الملل روابط عمومی (IPRA)اساتید برجسته و سرشناس دانشگاه در رشته های ارتباطات علوم اجتماعی و تبلیغات هستند، بر عهده داشته اند.
خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.