دوشنبه, 13 آذر,1402

گفت و گوهايى براى فرش در نمايشگاه كلن

گفت و گوهايى براى فرش در نمايشگاه كلن
فعالان مبلمان و دكوراسيون اروپا شيفته دستبافته هاى ايرانى
به گزارش روابط عمومى مركز ملى فرش ايران، برپايى پاويون فرش دستباف كشورمان در نمايشگاه IMM كلن بسترى مناسب براى جلب توجه فعالان حوزه مبلمان و دكوراسيون به فرشهاى ايرانى فراهم آورد. 
بر اساس اين گزارش افزون بر طراحان داخلى، برخى از رسانه ها و تشكلهاى اين حوزه نيز با حضور در پاويون فرش ايران به گفت و گو در اين زمينه پرداختند. 
 
آمادگى كلن براى ميزبانى فرش
 
رييس نمايشگاه كلن با حضور در پاويون ايران و در گفت و گو با رييس مركز ملى فرش ايران از آمادگى نمايشگاه كلن براى ارايه تسهيلات ويژه به فعالان فرش ايران در رويدادهاى نمايشگاهى خبر داد. 
اوو ديتريشن به حميد كارگر گفت: ما در آلمان فرش را به نام ايران مى شناسيم و امروز بيشتر با ويژگيهاى اين دستبافته ها آشنا شدم و با خوشحالى از اينكه ايران در فهرست مشاركت كنندگان اين نمايشگاه باشد، مايليم امكانات و تسهيلات بيشترى براى تداوم اين حضور ارايه كنيم. 
 
در شماره آينده از فرش ايران خواهيم نوشت
 
سردبير نشريه Mobel Kultur نيز با حضور در پاويون فرش ايران و در گفت و گو با رييس مركز ملى فرش ايران از علاقه من ى براى درج مطالبى درباره فرش ايران خبر داد. 
ساشا تاپكن گفت: با اشتياق فراوان در شماره بعدى نشريه گزارشى درباره فرش ايران و با هدف آشناساختن طراحان مبلمان و دكوراسيون با تنوع و ويژگيهاى فرش ايرانى منتشر خواهيم كرد. 
 
آمادگى براى ارتباط هنرى و تجارى بين طراحان فرش و مبلمان
 
رييس اتحاديه Furniture Club نيز در بازديد از پاويون فرش ايران از لزوم برقرارى ارتباط و پيوند بين فعالان و طراحان مبلمان و دكوراسيون اروپا با فعالان فرش ايران سخن گفت. 
آندرياس ريب در گفت و گو با حميد كارگر خواستار ايجاد پل ارتباطى بين اين دو گروه شد و آمادگى اتحاديه خود براى شكل دهى به اين گفت و گوها را اعلام كرد. 
گفتنى است نمايشگاه مبلمان و دكوراسيون كلن (IMM) تا روز يكشنبه ادامه دارد و اين براى نخستين بار است كه مركز ملى فرش ايران با هدف تبليغ، اطلاع رسانى و ارتباط گيرى با فعالان دكوراسيون و طراحى داخلى در اين رويداد حضور يافته است.
خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

كرمانى
كرمانى جمعه, 29 دی,1396 16:51
حضور در نمايشگاه هاى تراز اول بالاخص آلمان بهترين روش براى تبليغ فرش ايران و آشنايى دكوراتور ها با اين هنر ايرانى است.