دوشنبه, 17 بهمن,1401

رايزنى براى فرش ايران در هامبورگ

رايزنى براى فرش ايران در هامبورگ
رييس مركز ملى فرش ايران و اعضاى هيات مديره واردكنندگان فرش ايران در اروپا، در نشستى تخصصى به ميزبانى سركنسولگرى جمهورى اسلامى ايران در هامبورگ به بحث و بررسى درباره آخرين وضعيت توليد و تجارت فرش ايران پرداختند.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ حميد كارگر در اين نشست به تشريح آخرين وضعيت اخذ حقوق گمركى از فرشهاى مرجوعى، ثبت مهر اتاق بازرگانى در بروكسل براى بهره مندى از معافيت مالياتى فرشهاى ابريشمى در اروپا و فرايند اجراى كمپين تبليغاتى براى فرش ايران در اروپا پرداخت. 
اعضاى هيات مديره اتحاديه واردكنندگان فرش ايران در اروپا نيز در اين نشست به بيان نظرات، ديدگاه ها و دغدغه هاى خود پرداختند. 
تغييرات پديدآمده در نمايشگاه دموتكس هانوفر، لزوم ارتباط گيرى با طراحان و دكوراتورهاى اروپايى، چگونگى حمايت از حضور بازرگانان فرش ايران در نمايشگاه هاى برون مرزى و بررسى قوت و ضعفهاى حضور فرش ايران در نمايشگاه مبلمان و دكوراسيون كلن از جمله مباحث مطروحه در اين نشست بود. 
گفتنى است سيدين (سركنسول ايران در هامبورگ) از آمادگى دستگاه ديپلماسى كشورمان در آلمان براى همراهى در رفع مشكلات تجارت فرش ايرانى خبر داد.
خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.