دوشنبه, 13 آذر,1402

اولین نشست؛ بیست و هفتمین نمایشگاه

اولین نشست؛ بیست و هفتمین نمایشگاه
نخستین نشست ستاد برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور نمایندگان تشکل های فرش کشور در مرکز ملی فرش ایران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در آغاز این نشست گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه پیشین و تفاوت های آن با دوره های قبل ارایه شد و نقد و نظر اعضای ستاد نیز مطرح و مود بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در ادامه، با توجه به تغییر تقویم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران به عنوان میزبان این رویداد، درباره زمان دقیق برگزاری نمایشگاه بیست و هفتم تبادل نظر شد.

با توجه به اتمام دیرهنگام نمایشگاهی که پیش از نمایشگاه فرش دایر است و فرصت محدود باقیمانده برای آماده سازی فضای نمایشگاهی و نیز با توجه به اینکه بهتر است به جای آنکه دو روز ابتدایی نمایشگاه فرش با روزهای تعطیل (پنج شنبه و جمعه) تلاقی کند، این تعطیلی به روزهای پایانی نمایشگاه موکول شود، اعضای ستاد سوم تا نهم شهریور 97 را به عنوان زمان برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران مصوب کردند.

همچنین در این نشست مجموعه مصوبات دوره های پیشین ستاد درباره ضوابط و شرایط حضور مشارکت کنندگان و نوع مواجهه با تخلفات احتمالی مورد تایید مجدد قرار گرفت.

در این نشست همچنین با توجه به استعلام های انجام شده از سوی مرکز ملی فرش ایران درباره مجریان نمایشگاهی و ضمن بررسی ویژگی های مجریان متقاضی اجرای نمایشگاه فرش، اعضای ستاد با توجه به لزوم پرهیز از آزمون و خطا و کاهش ریسک های احتمالی و نیز با درنظر گرفتن توانمندی و تجربه، اجرای دوره آتی نمایشگاه از سوی شرکت بازرگانی ایدرو را مصوب کردند.

برچسب ها : فرش، نمایشگاه، 27
خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.