طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398
EN

اخبار مرکز

سرعت بخشیدن به صادرات فرش ایرانی با رایزنی اقتصادی

سرعت بخشیدن به صادرات فرش ایرانی با رایزنی اقتصادی
نماینده مردم شازند در مجلس دهم با بیان اینکه ارزآوری و کاهش نرخ بیکاری با میدان دادن به تولید فرش ایرانی، جهت ارائه در بازار جهانی و داخلی امکان پذیر است،گفت: بهبود جایگاه فرش ایرانی در بازار جهانی نیازمند تداوم برگزاری نمایشگاه ه...

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، نماینده مردم شازند در مجلس دهم با بیان اینکه ارزآوری و کاهش نرخ بیکاری با میدان دادن به تولید فرش ایرانی، جهت ارائه در بازار جهانی و داخلی امکان پذیر است،گفت: بهبود جایگاه فرش ایرانی در بازار جهانی نیازمند تداوم برگزاری نمایشگاه های بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از خانه ملت ؛ علی ابراهیمی درباره حال و روز فرش ایرانی در بازار جهانی،گفت: نباید اجازه داد که فرش با کیفیت ایرانی که نشان دهنده ذوق و هنر ایرانی است با سوء استفاده برخی از کشورها بنام دیگر کشورها بفروش برود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرعت بخشیدن به صادرات فرش ایرانی به عنوان کالای اقتصادی و هنری با حمایت و رایزنی‌های اقتصادی سفارتخانه ها به سادگی امکان پذیر است و از همین رو بهترین راهکار این است که نمایشگاه های بین المللی فرش با نظم و تداوم برگزار شود تا بتوان فرش ایرانی را برای فروش به مشتریان خارجی عرضه کرد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران تجربه و کارنامه درخشانی در حوزه تولید فرش در بازار جهانی دارد بنابراین با این شرایط مسلم است که طرح ها و بافت های فرش ایرانی با مهارت خاصی به دست هنرمندان ایرانی تولید می شود.

ابراهیمی افزود: توسعه فرصت های اشتغال و درآمدزایی اقتصادی با نگاه کاربردی و ویژه به بازارهای بین المللی فرش به سادگی امکان پذیر است بنابراین الزامی است که بسترهای توسعه تولید فرش ایرانی همسو با بازاریابی بین المللی در حوزه داخلی و بین المللی مدنظر قرار بگیرد.

ارزآوری و کاهش نرخ بیکاری با میدان دادن به تولید فرش ایرانی

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه ارزآوری و کاهش نرخ بیکاری با میدان دادن به تولید فرش ایرانی جهت ارائه در بازار جهانی و داخلی امکان پذیر است یادآورشد: بهبود جایگاه فرش ایرانی در بازار جهانی نیازمند تداوم برگزاری نمایشگاه های بین المللی است.

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.