پنجشنبه, 13 مهر,1402

مسئول اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی توسعه کارآفرینی و تجارت فرش دستباف انتخاب شد

مسئول اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی توسعه کارآفرینی و تجارت فرش دستباف انتخاب شد
با حکم دکتر رحمانی، فرشته دستپاک با حفظ سمت به عنوان مسئول اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی توسعه کارآفرینی و تجارت فرش دستباف منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، دکتر رحمانی طی حکمی مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ فرشته دستپاک را به عنوان مسئول اجرای پرو›ه اقتصاد مقاومتی توسعه کارآفرینی و تجارت فرش دستباف منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل است: 

سرکارخانم دستپاک 

رییس محترم مرکز ملی فرش ایران 

باسلام 

به موجب این ابلاغ مسئولیت اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی توسعه کارآفرینی و تجارت فرش دستباف به سرکارعالی تفویض می گردد. انتظار دارد برابر مقررات و در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری ( مدظله عالی) و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و با همکاری ستاد اقتصاد مقاومتی وزارتخانه گام های مثمر ثمری بردارید. ضروری است با همت جنابعالی و مدیران مربوطه، اجرایی نمودن این پروژه، جزء اولویت های آن سازمان قرار گرفته و با همکاری مسئولین ذیربط و هم افزایی با سایر دستگاه ها و متخصصین بخش خصوصی، نسبت به تدوین برنامه های اجرایی به همراه ساختار شکست فعالیتها (W.b.s ) و برنامه زمان بندی (Gantt chart) مطابق فرم های پیوست اقدام و با پیگیری مستمر و به موقع، گزارش ماهانه پیشرفت کار به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی مستقر در معاونت طرح و برنامه ارسال شود. همچنین لازم است با استفاده از ظرفیت رسانه ها در اطلاع رسانی به عموم جامعه، اهتمام به عمل آید. 

                                                                                                                        رضا رحمانی

 

گفتنی ست ایجاد 40000 هزار شغل در هنر – صنعت فرش دستباف و سرمایه گذاری 681 میلیون دلاری در هنر – صنعت فرش دستباف با استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی بخشی از ویژگی های این پروژه است.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.