طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 01 مرداد 1398
EN

امور استان ها

عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در سومین نمایشگاه دکو فرش

عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در سومین نمایشگاه دکو فرش
سومین نمایشگاه گروه دکو فرش در موزه گنجینه بابل برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، دکو فرش جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است و حمایت از هنرمندان طراح، رنگرز، فرش باف و سایر تلاش گران زنجیره تولید فرش دستباف و معرفی فرش‌های نقاط مختلف ایران به هموطنان ایرانی، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در موزه گنجینه شهر بابل کرده است.

در این نمایشگاه فرش که روایت بافت نام دارد، مشتریان می‌توانند در میان انبوهی از فرش‌های عالی گلچین شده که تنوع زیادی در اندازه، رنگ، نقشه و قیمت دارند، فرش مورد پسند خود را در محیطی آرام با کمک مشاوران دکوفرش انتخاب کرده و با قیمتی خوب، به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری کننn.

امین سامی، برگزار کننده نمایشگاه هدف اصلی از برگزاری آن را حمایت از فرش دستباف ایران و بافندگان آن دانست و افزود، سعی ما بر آن است که با ارئه این محصولات و در معرض دید قرار دادن آن، بتوانیم این هنر - صنعت را رونق ببخشیم.

 هر تخته از این فرش‌ها توسط کارشناسان خبره دکو فرش با دقت فراوان از میان صدها تخته فرش دیگر به شرط سلامت کامل بافت، انتخاب و در نمایشگاه عرضه شده است. بنابراین مشتریان حتی با دانش فنی اندک درباره فرش، می‌توانند فرش مورد پسند خود را با اطمینان کامل خریداری کنند.

این نمایشگاه در تاریخ 2 تیرماه 98 در آدرس بابل، خیابان مدرس، چهاراه گنجینه، موزه گنجینه بابل برگزار خواهد شد و تا هفتم  تیر ماه ادامه دارد.

بازدید برای عموم رایگان است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت 9 تا 20 برای بازدید از نمایشگاه مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.