طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 01 مرداد 1398
EN

اخبار

اختصاص غرفه به دانشگاه های دارای رشته فرش در نمایشگاه بیست وهشتم

اختصاص غرفه به دانشگاه های دارای رشته فرش در نمایشگاه بیست وهشتم
مرکز ملی فرش ایران در بیست و هشمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ارایه دهنده رشته فرش اختصاص می دهد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ به منظور توسعه روابط و تعامل موثر و سازنده بین دانشگاه ها و بدنه تولید و عرضه فرش دستباف، این مرکز همچون سال های پیش به دانشگاه هایی که ارایه کننده رشته فرش دستباف هستند با رعایت شرایطی غرفه ای را در نمایشگاه بیست و هشتم واگذار می کند.

غرفه های یادشده به صورت رایگان واگذار می شود و فضای اختصاص یافته به هر دانشگاه، پس از دریافت درخواست و فرم ثبت نام ( پیوست می باشد) و بررسی شرایط اعلام خواهد شد.

گفتنی ست در صورت حضور آن موسسه در نمایشگاه، افزون بر حضور استادان و دانشجویان گرایش های مختلف رشته فرش دستباف، نسبت به ارایه یافته های علمی، مقالات پژوهشی منتشر شده در نشریات معتبر داخلی و بین المللی، پایان نامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و کتب و نشریات چاپ شده دانشگاهی در کنار معرفی شایسته توانمندی های آن مرکز علمی نیز اقدام مناسب صورت پذیرد.

بیست و هشمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از سوم تا نهم شهریور ماه 98 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.