طراحی سایت
شنبه 29 خرداد 1400
EN

اخبار

پیام تسلیت رییس مرکز ملی فرش ایران در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت رییس مرکز ملی فرش ایران در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
رییس مرکز ملی فرش ایران در پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده دلاور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محور مقاومت و قهرمان مبارزه با تروریسم را تسلیت گفت‌.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران ، در متن این پیام آمده است:

فرحناز رافع، رئیس مرکز ملی فرش ایران در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت بدین شرح منتشر کرد:

شهادت هنر مردان خداست؛ چه عزتی بالاتر از اینکه در راه حفظ و حراست از وطن و در کمال شجاعت و شهامت دعوت حق را لبیک گفت؛ حاج قاسم سلیمانی که اسمش رعشه بر اندام دشمنان این کشور می‌انداخت به دست دشمنی به شهادت رسید که سال‌هاست با مردم این مرز و بوم عداوت دارد.

شهادت سپهبد سلیمانی و همرزم دیرینش ابومهدی المهندس قلب میلیون‌ها مسلمان به ویژه مردم کشورمان و آزادیخواهان جهان را به درد آورد. تاریخ این کشور نشان می‌دهد سرداران غیوری پیش از حاج قاسم در راه این کشور و برای آزادی آن جان خود را فدا کرده‌اند و شهادت این سردار بزرگ پایان راه مقاومت و مبارزه با استعمار و استثمار نیست چراکه سردار سلیمانی‌ها دیگری پرورش یافته‌اند و پرورش خواهند یافت و این راه را ادامه خواهند داد.

ایران سرافراز ما فرزند دیگری را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است و شهادت این بزرگ مرد ایرانی پیام دیگری دارد، پیام این است که سلیمانی کابوس جنایتکارانی است که از ریختن خون بی‌گناهان هیچ ابایی ندارند. خون پاک سلیمانی و سلیمانی‌ها نهال مقاومت را تنومندتر از گذشته و ریشه‌هایش را سترگ‌تر می‌کند.

 

ما سوی دیار نور ره می‌جوییم

سرویم و ز لاله ها  سخن می‌گوییم

امروز اگر سرخ بیفتیم به خاک

فردا ز زمانه سبزتر می‌روییم

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.