دوشنبه, 04 مهر,1401

کمیته تسهیلات و اعتبارات تشکیل شد

کمیته تسهیلات و اعتبارات تشکیل شد
برای ساماندهی، نظم بخشیدن و نظارت بر فرایندهای حمایتی مرکز ملی فرش ایران، کمیته تسهیلات و اعتبارات در این مرکز تشکیل شد.
برای ساماندهی، نظم بخشیدن و نظارت بر فرایندهای حمایتی مرکز ملی فرش ایران، کمیته تسهیلات و اعتبارات در این مرکز تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران این کمیته مرکب از معاون امور تولید، معاون امور بازاریابی و مدیر امور استان های مرکز ملی فرش ایران و با هدایت و نظارت قائم مقام این مرکز تشکیل جلسه می دهد.

از این پس برای ارایه انواع حمایت ها از فرایندهای مختلف تولید فرش دستباف در قالب های گوناگونی همچون کمک های فنی و اعتباری، تسهیلات صندوق مهر امام رضا(ع) و یا تسهیلات صندوق توسعه ملی، کمیته یادشده بررسی های لازم را به انجام خواهد رساند.

گفتنی است تصمیم به تشکیل این کمیته در راستای کاستن از آسیب های احتمالی در ارایه تسهیلات و به منظور ساماندهی موضوع و سنجش متقاضیان از زوایای مختلف فعالیتی صورت پذیرفته است.
اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

حامد چمن رخ
حامد چمن رخ دوشنبه, 06 مرداد,1393 11:49
این که کمیته ایی برای بررسی و تصمیم گیری باشد به ذاته خوب است اما باید دید آیا نظارت کافی بر روی همین کمیته ها انجام میشود یا خیر. اگر نظارت بر روی کمیته ها نباشد خود آنها تبدیل به سدی در برابر جریان عادی خواهند بود و تنها نتیجه آن بروکراسی های غیر مثمر می باشد.
رشید کرم پوری کلاه کج
رشید کرم پوری کلاه کج دوشنبه, 13 مرداد,1393 17:48
با سلام من به صندوق مهر رضا (ع) مراجعه کردم این تسهیلات خیلی خاص داده میشود معمولا به کسانی داده میشود که دارای تعاونی فرش روستای هستن و برای فارغ التحصیلان فرش که تازه میخواهند شروع به کار تولید کنن تدبیری اندیشیده نشده و فقط به نفع فروشنده های مواد و مصالح است که باعث تسلت بیشتری اونا بر روی بر بافنده ها میشه .خواهش میکنم طوری مدیریت کنید که با این تسهیلات ما هم بتونیم وارد کار تولید بشیم .