طراحی سایت
یکشنبه 04 آبان 1399
EN

اخبار

جلسه"کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" ستاد عالی راهبری فرش دستباف کشور برگزار شد

جلسه"کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" ستاد عالی راهبری فرش دستباف کشور برگزار شد
چهارمین "کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" جلسه ستاد عالی راهبری فرش دستباف، ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۲ در مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در ابتدا جلسه سرپرست معاونت تولید شرح مختصری از اقدامات صورت گرفته در خصوص  بسته بیمه قالیبافان اعم از بیمه تکمیلی، عمر و حادثه و اهم فعالیت های کمیسیون ماده یک تعرفه ابریشم و همچنین گزارش وضعیت واردات مواد اولیه فرش دستباف و شرایط فعلی بازار تامین پرداخت.

در ادامه نماینده شرکت سهامی بیمه ایران، ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص بسته درمانی و تکمیلی برای قالیبافان با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر ، شرح مختصری در خصوص اهم اقدامات انجام شده در نرم افزار الکترونیکی بیمه ایران به نام (صدا) و پکیج های بیمه ای(که با توجه به اقتصاد خانوار ها شکل یافته است)، بیمه تکمیلی و تسهیلات ارئه شده پرداخت.
همچنین در ادامه جلسه نماینده کمیته امداد امام خمینی با معرفی شرکت بیمه مددجویان و کارمندان به نام مهر امداد توضیحاتی به جهت مقایسه بیمه کمیته و بیمه ایران ارائه کردند.  
در پایان سرپرست معاونت تولید به بیان خلاصه ای از اقدامات مرکز ملی فرش ایران برای کاهش تعرفه واردات ابریشم  در کمیسیون ماده یک پرداخت و گزارشی از وضعیت واردات مواد اولیه فرش دستباف و شرایط فعلی بازار تامین مواد اولیه ارایه نمود. 
وی گفت: نقطه نظرات مرکز ملی فرش ایران را به ذینفعان ارائه کردند.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.