چهارشنبه, 12 مهر,1402

تقدیر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از رئیس مرکز ملی فرش ایران

تقدیر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از رئیس مرکز ملی فرش ایران
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از خدمات و همکاری های مرکز ملی فرش ایران در رفع مشکلات فعالان عرصه فرش دستباف و برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش فعالیت این هنر اصیل و ماندگار با ارسال نامه ای تقدیر و تشکر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران ، در متن تقدیر نامه ارسالی از سوی محمد امید خطاب به فرح ناز رافع «رئیس مرکز ملی فرش ایران» آمده است:

هنر صنعت فرش دستباف به عنوان یکی از اصیل ترین مهارتهای ایرانیان از دیرباز نقش مهمی در معیشت مردم ایران و بالاخص روستاییان و عشایر داشته است.

این مهم امروز به عنوان بومی ترین تولید ملی با کمترین وابستگی خارجی سهم مهمی در صادرات غیرنفتی را به خود اختصاص داده و جایگاه ویژه ای در اشتغال و اقتصاد روستاییان ایفا می کند.

با عنایت به اهتمام دولت تدبیر و امید به امر اشتغال و اقتصاد روستاییان و اهمیت و اولویت رسته فرش در برنامه های اشتغال روستایی، آن مرکز همراهی مسئولانه و اثربخشی در تحقق اهداف مورد نظر داشته است که لازم می‌دانم از همکاری ها و تلاش مجدانه سرکار عالی و همکاران محترم در رفع مشکلات فعالان عرصه فرش دستباف و همچنین برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش پهنه فعالیت این هنر اصیل و ماندگار، صمیمانه قدردانی نمایم.

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.