ﺳﻪشنبه, 08 آذر,1401

گزارش سومين جشنواره حاتم

گزارش سومين جشنواره حاتم

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، علت نامگذاري  جشنواره به " حاتم " مخفف " حمايت از توليد ملي" است که برگرفته از فرهنگ و خصلت ايرانيان در جوانمردي و بخشايندگي  مي باشد.

برگزار کننده:

    " موسسه مطالعات خلیج‌فارس"  براساس بندهای 20 و 21 سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی ؛هشتمين گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصاد ایران را با عنوان سومين جشنواره ملی حـاتـم (حمایت از تولید ملی) بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین-المللی صدا و سیمای ج. ا. ا برگزار مي نماید .

هدف جشنواره:

    هدف ازاین رویداد کشوری که با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور برگزار خواهد شد، تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و  توانمندی­هاي بالقوه و بالفعل سازمان­های ملی و نیز بنگاه­های اقتصادی ایرانی در افزايش توليد ناخالص داخلی  نسبت به معرفي مديران  ارزش­آفرين كشور در بخش­های داخلی و بین­المللی است.

این طرح بر آن است تا بتواند فصل مشترکی باشد میان بخش‌های حامی تولید رقابت‌پذیر ملی، که با ایجاد فرصت،زیرساخت و تسهیلات مناسب در این امر می‌کوشند و بنگاه‌های اقتصادی موفق کشور که از طریق خلق ارزش افزوده در راستای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود و جلب اعتماد مصرف‌کنندگان داخلی و بین‌المللی تلاش می‌کنند.

همچنين از برگزیدگانی که اجرای پروژه­های شاخص ملی، طرح­های مطالعاتی و تحقیقاتی موفق، فعالیت­های تحقیق و توسعه شاخص و نیز ایجاد ارزش افزوده از طریق تولید و خدمات توسط ایشان بواسطه مدارک مثبته پس از تایید کمیته علمی  احراز گردد، در قالب اعطاي نشان ملی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدرداني خواهد شد .

مخاطبين جشنواره:

    این رویداد با عنوان هشتمين گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاههای برتر اقتصاد ایران برگزار می شود و تمامی مدیران بنگاه های خوشنام اقتصاد و صنعت ایران و نیز مسئولان دولت، مجلس و سایر نهادهای ملی که جایگاه اجرایی، قانونگذاری و نطارتی دارند مخاطبین اصلی این جشنواره می باشند.

معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در ششمین گردهمایی بزرگ مسيولین دولت و مدیران بنگاههای برتر اقتصاد ایران همانند سایر ادوار سهم عمده ای خواهد داشت

شرايط حضور:

    حضور نمایندگان واحدهای برگزیده صنعتیِ، فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای موفق ملی که از جانب نهادهای زیربط به این دبیرخانه معرفی شوند رایگان بوده و هزینه ای در پی نخواهد داشت و تنها در صورتی که واحدهای اقتصادی تقاضای ثبت نام برند و سازمان خود را به عنوان شخصیتی حقوقی در فرآیندهای داوری و ارزیابی اعطای جوایز داشته باشند می بایست مطابق هزینه مصوب و بسته خدماتی معرفی شده از جانب دبیرخانه هزینه پرداخت نمایند.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.