طراحی سایت
شنبه 25 اردیبهشت 1400
EN

اخبار

رئیس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد / تشکیل سلسله وبینارهای علمی و پژوهشی برای عموم علاقه مندان و فراگیران فرش دستباف

رئیس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد / تشکیل سلسله وبینارهای علمی و پژوهشی برای عموم علاقه مندان و فراگیران فرش دستباف
سلسله وبینارهای مجازی علمی و پژوهشی برای عموم علاقه مندان و کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش فرش دستباف (فروشندگان فرش دستباف سراسر کشور) توسط مرکز ملی فرش ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع در گفت‌وگو با خبرنگار شاتا اعلام کرد: مرکز ملی فرش ایران برای اولین بار با توجه به شرایط کرونایی در کشور به صورت مجازی سلسله وبینارهای علمی و پژوهشی برای عموم علاقه مندان و کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش فرش دستباف ( فروشندگان فرش دستباف سراسر کشور) با همکاری و معرفی افراد متقاضی اتحادیه ها و سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور برگزار می کند.
 وی افزود:  با توجه به نشست مرکز ملی فرش ایران با وزارت آموزش و پرورش در خصوص توسعه کمی و کیفی رشته های زمینه فرش در هنرستان ها، دوره آموزش ضمن خدمت هنرآموزان کاردانش فرش سراسر کشور در حوزه های بافت، رنگرزی، طراحی دستی و طراحی با رایانه تشکیل می شود.
وی ادامه داد: این دوره ها از 14 لغایت 31 فروردین ماه، در 4 موضوع و 12 ساعت در حال برگزاری ست،  لازم به ذکر است که عناوین اشاره شده با توجه به نیاز سنجی از موسسات علمی و پژوهشی، انجمن علمی فرش، اتحادیه ها و تشکل های فرش دستباف احصاء شده و مدرسان و سخنرانان دوره ها از اساتید دانشگاه ها و صاحب نظران حوزه فرش دستباف می باشند.
گفتنی ست/ عناوین این دوره های مجازی: آسیب شناسی آموزش و پژوهش در فرش دستباف (مدت 4 ساعت)، برندسازی در فرش دستباف ،فرصت ها و چالش ها (مدت 2 ساعت)، راهکارها، الزامات و زیرساخت های لازم جهت فروش مجازی فرش دستباف با توجه به شرایط تحریم و کرونا و نیز  پساتحریم و پساکرونا (مدت 4 ساعت)، چالش های رقابتی فرش دستباف ایران در عرصه بازارهای داخلی و بین الملل(مدت 2 ساعت) است.
شایان ذکر است که برگزاری این دوره ها با همکاری و اجرای گروه آموزش مهارت گام انجام می گردد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.