جمعه, 12 خرداد,1402

افتتاح کارگاه متمرکز فرش دستباف در کرمانشاه

افتتاح کارگاه متمرکز فرش دستباف در کرمانشاه
کارگاه متمرکز فرش دستباف ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۱۰۰ نفر در شهر گهواره از توابع شهرستان دالاهو آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ احسان باقرخانی؛ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان در مراسم افتتاح بزرگترین کارگاه فرش دستباف ضمن تاکید بر تولید فرش دستباف بر اساس سلیقه مشتری از لحاظ تنوع نقوش،ظرافت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت گفت: این کارگاه با ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۱۰۰ نفر در  شهر گهواره از توابع شهرستان دالاهو ایجاد شده است.
باقرخانی در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده پیش بینی می شود با توسعه این کارگاه، ظرفیت تولید به ۲۰۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۵۰۰ نفر برسیم.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان در پایان یادآور شد:این کارگاه با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال که ۱۰۰ درصد آن آورده سرمایه گذار بوده و از تسهیلات استفاده ننموده است.
روجا احمدی؛ رییس اداره فرش سازمان گفت:مراسم افتتاحیه با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان  گهواره از توابع دالاهو برگزار شد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.