شنبه, 01 مهر,1402

کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک برگزار شد

کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک برگزار شد
کارگاه آموزشی"تجارت الکترونیک " در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به همت مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.
کارگاه آموزشی"تجارت الکترونیک " در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به همت مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

کارگاه یاد شده، سه شنبه چهارم شهریور ماه، در سالن سبز نمایشگاه بین المللی تهران با حضور دانشجویان، تجار و علاقه مندان این حوزه تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ کارگاه تجارت الکترونیک، دومین دوره از آموزش مهارت های تجارت خارجی با حضور دکتر مهرداد صحرایی مشاور بازرگانی خارجی و متخصص بازرگانی برای آموزش نحوه برقراری ارتباطی درست و مؤثر در جریان تجارت و خرید و فروش فرش برگزار شد.
مرکز ملی فرش ایران همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف، در راستای ایجاد نگرش تخصصی و علمی در حوزه تجارت فرش و آشنا ساختن تولید کنندگان، فروشندگان و صادر کنندگان فرش با مبانی علمی و به روز مهارت های تجارتی، کارگاه هایی را با حضور استادان مرکز آموزش بازرگانی برگزار می کند.
هدف از برگزاری این کارگاه ها، ظرفیت سازی برای پیشرفت هر چه بیشتر صنعت فرش کشور عنوان شد.
در دنیای تجارت امروز دیگر نمی توان از روش های سنتی قدیمی همیشگی استفاده کرد از این رو مرکز ملی فرش ایران با برگزاری این کارگاه ها سعی دارد تجارت الکترونیک را در بستر فضای مجازی در هنر-صنعت فرش دستباف به علاقه مندان آموزش دهد.
مرکز ملی فرش ایران طی این کارگاه های آموزشی در تلاش است تا تولیدکنندگان و فروشندگان فرش را از داشتن نگاه سنتی به بازار فروش دور کرده و آن ها را با توجه به فضای رقابتی بازار با مهارت های به روز و استاندارد و در فضای علمی آشنا سازد.
اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.