چهارشنبه, 06 مهر,1401

برای بهبود موزه فرش ایران می کوشیم

برای بهبود موزه فرش ایران می کوشیم
مسعود سلطانی‌فر، خبر داد: آماده هرگونه تلاش و اخذ همکاری در ساماندهی و بهبود موزه فرش ایران هستیم.
مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سرپرست مرکز ملی فرش ایران و در حاشیه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران خبر داد: آماده هرگونه تلاش و اخذ همکاری در ساماندهی و بهبود موزه فرش ایران هستیم.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور که بهمن نامور مطلق، معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی او را همراهی می کرد از بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف بازدید کرد و در طول این بازدید بر ضرورت مشارکت دولت مردان در توجه به هنر- صنعت فرش دستباف ایران تاکید کرد.
معاون رئیس‌جمهور با اشاره بر وجه فرهنگی و هنری این هنر-صنعت، آمادگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را برای رفع مسایل و مشکلات این حوزه اعلام کرد.
حمید کارگر، سرپرست مرکز ملی فرش ایران نیز در این دیدار ضمن تشریح چگونگی برگزاری بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران، خواستار توجه جدی به موزه فرش ایران به عنوان اصلی ترین ویترین و شناسنامه فرش کشور شد.
سلطانی فر پس از بازدید از سالن های 6، 7، 27 و 38 نمایشگاه از معاونان خود خواست در روزهای آتی نشستی برای تصمیم گیری درباره چگونگی اداره و ساماندهی موزه فرش ایران با مشارکت مرکز ملی فرش ایران در محل موزه تشکیل دهند.
اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.