پنجشنبه, 29 اردیبهشت,1401

برگزاری دوره آموزشی مجازی فروش ویژه ذینفعان و فعالین حوزه تولید قالی در استان خراسان شمالی

برگزاری دوره آموزشی مجازی فروش ویژه ذینفعان و فعالین حوزه تولید قالی در استان خراسان شمالی
دوره آموزشی مجازی فروشندگان فرش دستباف "مورخ23 الی 25 فروردین ماه سال جاری" به همت مرکز ملی فرش ایران و توسط استاد هادی پورجهان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران دوره آموزشی مجازی فروشندگان فرش دستباف با هدف  افزایش سطح اطلاعات علمی فروشندگان در حوزه تبلیغات، بازاریابی و فروش فرش دستباف آشنایی با روش های خرید و فروش، شیوه های بازاریابی و کاربرد آن در محیط واقعی و بهبود نگرش فروشندگان فرش دستباف نسبت به ارتباطات موثر بازاریابی از تاریخ 23 لغایت 25  فروردین  ماه سال جاری برگزار گردید.
دوره آموزشی ویژه فروشندگان فرش دستباف اهداف زیر را دنبال می کند:
- افزایش سطح اطلاعات علمی فروشندگان در حوزه تبلیغات، بازاریابی و فروش فرش دستباف
- آشنایی با روش های خرید و فروش، شیوه های بازاریابی و کاربرد آن در محیط واقعی
-  بهبود نگرش فروشندگان فرش دستباف نسبت به ارتباطات موثر بازاریابی.
سرفصل های مطرح شده در این دوره شامل: مراحل اصلی فروش، دسته بندی مهارت های لازم برای فروش، انواع روش های فروش فریب کارانه (فریب در فروش)، روانشناسی فروش، مشاوره در فروش، ممنوعیت های اخلاقی و کلامی فروش، مناسب ترین ابزارهای برقراری ارتباط در فروش، تبادل نظر و رفع ابهام با فراگیران می باشد.
ضرورت اجرای دوره:
فروش هنر و علم است، که شامل مهارت های ارائه راهکارهای خلاقانه می باشد. با آموزش مهارت های ارتباطی به فروشندگان فرش دستباف، آنها قادر به ارائه مناسب اطلاعات و خدمات به مشتریان بالقوه خواهند بود که در نهایت به فروش بیشتر و افزایش سطح درآمد و بهبود وفاداری مشتریان منجر خواهد شد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.