پنجشنبه, 29 اردیبهشت,1401

پیام تبریک مرکز ملی فرش ایران به مناسب عید سعید فطر/ نادیده سیر، زود برفت / دیر ننشست نازنین مهمان

پیام تبریک مرکز ملی فرش ایران به مناسب عید سعید فطر/ نادیده سیر، زود برفت / دیر ننشست نازنین مهمان
مرکز ملی فرش ایران فرا رسیدن عید سعید فطر را به پیشگاه ملت بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب و همه فعالان خصوصا فعالان عرصه ی فرش دستباف در سطح کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران متن پیام به شرح زیر است:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
«یریدالله بکم الیسر ولا یرید بکم العسر ولتکملواالعده ولتکبروالله علی ما هدیکم و لعلکم تشکرون»
 مرکز ملی فرش ایران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، حلول ماه شوال المعظم و فرارسیدن عید سعید فطر را به پیشگاه ملت بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب و همه تلاش گران عرصه هنر _ صنعت فرش دستباف ایران در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.
 حضور فعالانه و تلاش روز افزون همه تولیدکنندگان، و ذینفعان فرش دستباف در اقصی نقاط کشور در ایام ماه مبارک رمضان برای  و خطوط تولید ستودنی و چشم گیر بوده است.
فروتنانه بر خود تکلیف می‌دانم که قدردان مجاهدت‌های   همه تولیدکنندگان، و ذینفعان فرش دستباف در اقصی نقاط کشور باشم که به زبان روزه، هیچ کم نگذاردند و متعهدانه می کوشند که سامان و بنیان هنر صنعت فرش دستباف ایران پاس دارند.
امید که به فضل الهی، بهای معنوی که با یک ماه خودسازی به توشه فعالان افزوده در ادامه مسیر خدمت رسانی و تعالی کشور موجب خیر و برکت بیشتر شده و یاری گر  تحقق اهداف سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»  در حوزه فالی ایران باشد.
ضمن تبریک و شادباش مجدد عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، سلامتی و توفیق روزافزون همه عزیزان را در مسیر تحقق آرمان های والای جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نماییم.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.