یکشنبه, 05 تیر,1401

ندا فراهانیان، بنیان‌گذار برند ندا میلانو از برگزاری نمایشگاه Grace خبر داد

ندا فراهانیان، بنیان‌گذار برند ندا میلانو از برگزاری نمایشگاه Grace  خبر داد
برند ندا میلانو با چیدمان Grace در هفته‌ی دیزاین میلان Fourisalone، نمونه‌های کم‌نظیری از فرش‌های دست‌باف معاصرایرانی را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، مضمون اصلی آثار این چیدمان، پیاده‌سازی طرح‌ها و سازوکار‌های ارزشمند سنتی در خلق فرش‌های معاصر و مطابق با ارزش‌های مدرن است. 
به گزارش خبرنگار مرکز: رویکرد نوآورانه‌ی ندا میلانو را می‌توان تلاشی  در راستای تحول و به‌روزسازی صنعت فرش دانست.
شایان ذکر است: مجموعه فرش ارائه شده توسط فرش فروزان به مدیریت اقای علیرضا فروزان تهیه شده است.
گفتنی است: طراحی فرش‌های ممتاز نمایشگاه Grace از طبیعت و میراث طراحی سنتی ایرانی تاثیر گرفته و  نقش این دو عنصر را در فرایند تولید فرش‌ها نیز نمی‌توان نادیده گرفت، پشم‌ دست‌چین بهاره و عالی‌ترین نوع ابریشم استفاده‌شده در این فرش‌ها، به همراه فرایند منحصربه‌فرد تولید، کیفیتی استثنایی را رقم زده است. 

همچنین در‌کنار فرش‌های چیدمان Grace، می‌توان از‌ مجموعه‌ی زیورآلات  نفیس سوزن‌دوزی‌‌شده‌ی‌ ایرانی که توسط خانم مریم مقیسه طراحی و ساخته شده‌اند نیز دیدن کرد. 
چیدمان Grace از هفتم تا دوازدهم ماه جون ( خرداد ماه) ، از ساعت 10 صبح تا 9 شب در شهر میلان ایتالیا، در شهر میلان به آدرس via savona 35 آماده برای بازدید عموم است. این چیدمان توسط ندا فراهانیان، بنیان‌گذار برند ندا میلانو، طراحی و مدیریت شده است.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.