ﺳﻪشنبه, 25 مرداد,1401

بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف/ رویدادی منطقه ای با منافع ملی

بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف/ رویدادی منطقه ای با منافع ملی
پس از دوسال انتظار و با رفع محدودیت ها و الزامات کووید 19، بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف از شهریور ماه 1401 فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، از آنجایی که طی دو سال گذشته، فرصت فراگیر و سودآور برای بهم رسانی عرضه و تقاضای داخلی فرش دستباف در رویدادی به وسعت نمایشگاه فرش تهران فراهم نشده بود، با رفع شدن محدودیت ها و الزامات کووید 19 فرصت مغتنمی پدید آمده است تا شاهد شور و استقبال بیشتر در بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف تهران باشیم.

به تبع انتشار خبر برگزاری نمایشگاه بیست و نهم، اتحادیه­ ها و تشکل­ های صنفی، درخواست ابلاغ نرخ اجاره غرفه­ ها را برای برنامه­ ریزی و ثبت نام اعضا داشتند که با پیگیری متعدد کتبی و حضوری مرکز ملی فرش قیمت غرفه­ ها با تخفیف ویژه 30 درصدی نسبت به سایر نمایشگاه ­ها، احصاء و هم زمان از طریق سیستم اتوماسیون دولت، پرتال شرکت نمایشگاه ­های بین­ المللی و پرتال مرکز ملی فرش ایران، اطلاع­ رسانی فراگیر درخصوص موضوع صورت پذیرفت.

گفتنی ست بر همین اساس از طریق مکاتبات رسمی با مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه­ های بین المللی، دغدغه­ های فعالان و ذینفعان حوزه تولید و فروش فرش دستباف و افزایش ساعات برگزاری نمایشگاه مطرح گردید و تا رفع محدودیت های وضع شده، از مبادی رسمی در حال پیگیری است.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.