دوشنبه, 07 خرداد,1403

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی (واحد قم) و مرکز ملی فرش ایران

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی (واحد قم) و مرکز ملی فرش ایران
جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم و مرکز ملی فرش ایران ظهر امروز مورخ 1401/07/26 با حضور جناب آقای دکتر خیری ( رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم) و سرکار خانم فرح ناز رافع ( رییس مرکز ملی فرش ایران) در سالن ...

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در این جلسه فرح ناز رافع ( رییس مرکز ملی فرش ایران) ضمن اضهار خشنودی نسبت به علاقمندی دانشگاه آزاد اسلامی (واحد قم) به این هنر – صنعت به پتانسیل استان قم برای ایجاد و راه اندازی مرکز رشد در جوار این دانشگاه اشاره کرد.

رافع افزود: استان قم با دارا بودن ظرفیت های ارزشمندی همچون وجود سالانه 26 میلیون نفر زائر، اساتید و هنرمندان بنام هنر- صنعت فرش دستباف و تولید فرش های نفیس با وزن کم که قابلیت جابه جایی آسان را دارند و ... یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد مرکز رشد جهت کارآفرینی و نوآوری در این عرصه می باشد.

گفتنی است: در ادامه این جلسه دکتر خیری ( رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم) ضمن تاکید بر لزوم اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه افزود: با توجه به اینکه فرش دستباف قم در 13 استان کشور تولید می شود، وجود مرکز رشد در این استان باعث ایجاد انگیزه و کارآفرینی در قم و استان های مذکور خواهد شد.

در پایان مقرر شد: جلسات متعددی با هماهنگی معاونت تحقیق و ترویج مرکز با حضور اساتید و کارشناسان مربوطه این حوزه جهت تسری و پیشبرد اهداف مورد نظر برگزار گردد. 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.