چهارشنبه, 06 مهر,1401

تعاونی های فرش امسال فروش خوبی داشتند

تعاونی های فرش امسال فروش خوبی داشتند
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف شهری کشور از فروش مطلوب فرش در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران خبر داد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف شهری کشور از فروش مطلوب فرش در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ عبداله بهرامی در این زمینه گفت: امسال در نمایشگاه بیش از شش میلیارد و 800 میلیون تومان فرش توسط شرکت های تعاونی فرش فروخته شد که در مقایسه با سال گذشته روند رو به رشدی داشت.

وی ادامه داد: این در حالیست که در نمایشگاه سال گذشته تنها توانستیم حدود سه میلیارد تومان فروش داشته باشیم.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف شهری کشور برگزاری نمایشگاه بیست و سوم را خوب توصیف کرد و درباره زمان مطلوب برای برگزاری این رویداد گفت: شهریور ماه بهترین زمان و مناسب‌ترین وقت برای برگزاری نمایشگاه سالانه فرش دستباف تهران است و ما امسال از این تغییر زمان از مهر به شهریور کمال استفاده را بردیم.

بهرامی در ادامه با اشاره به استقبال خوب مردم از این نمایشگاه گفت: در چند سال اخیر که نمایشگاه در مهرماه برگزار می شد، به علت تقارن با زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و اشتغال خانواده‌ها به امور فرزندان، میزان استقبال از نمایشگاه کمتر بود.

وی برای بهبود و رونق فروش فرش در داخل و خارج تبلیغات را گزینه ای ضروری و مهم عنوان کرد.

اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

محمد حسين بيدآبادي
محمد حسين بيدآبادي جمعه, 28 شهریور,1393 19:18
خيلي عجيب است كه امسال أكثريت قريب به اتفاق غرفه داران فروش خيلي ضعيفي داشتند چطور اتحاديه هاي تعاوني ها رشد فروش داشتند !؟؟؟
ک. میر
ک. میر شنبه, 29 شهریور,1393 06:39
سرانجام آماری هم ارائه گردید، ای‌کاش شمار تعاونی شرکت‌کننده و متر مربع فروش رفته در هرروز را نیز اعلام می‌کردند. رشد فروش 287% درصدی نسبت به سال گذشته نه با رشد منفی اقتصاد ملی همخوانی دارد و نه تراکم اتومبیل‌ها بسیار کمتر داخل پارکینگ‌های نمایشگاه که به‌راحتی محل پارک موجود بود به نسبت سال‌های گذشته که حتی خیابان‌های محوطه پارکینگ‌ها هم دو لاینه خودرو دوبله پارک بود، و رشدی که برای دیگران وجود نداشت موید همگانی بودن این مطلب نیست!