دوشنبه, 13 آذر,1402

نشست هم اندیشی مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های فرش دستباف روستایی کشور و سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران

نشست هم اندیشی مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های فرش دستباف روستایی کشور و سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران
همکاری مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران و اتحادیه های فرش دستباف و سایر ذینفعان این هنر- صنعت می تواند سبب رشد روافزون فرش دستباف شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران جلسه هم اندیشی آقای بهاروند مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های فرش دستباف روستایی کشور و آقای زارع سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران عصر روز گذشته ۱۴ آبان ماه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

در این جلسه بهاروند با بیان مشکلات حوزه فرش دستباف و ارایه راه کارهای پیشنهادی به بیان چالش های پیش روی هنر- صنعت فرش دستباف پرداخت.

در ادامه زارع سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران، فرش دستباف را به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در عرصه فرهنگ، اقتصاد و اشتغال زایی عنوان و ابراز امیدواری کرد این هنر- صنعت به زودی روزهای درخشان خود را تکرار کند.

وی در ادامه افزود همکاری مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران و اتحادیه های فرش دستباف می تواند ضمن بهبود شرایط فعلی، روند رفع مشکلات این حوزه را تسریع کند.

در پایان این جلسه مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های فرش دستباف روستایی کشور ضمن عرض تبریک انتصاب زارع به عنوان سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران برای وی در ادامه مسیر پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فایل پیوست

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.