شنبه, 12 آذر,1401

"فرش و رسانه" در "پردیس پارسی"

"فرش و رسانه" در "پردیس پارسی"
برنامه تلویزیونی "پردیس پارسی" با موضوع نقش رسانه ای فرش به روی آنتن شبکه یک می رود.

این هفته برنامه تلویزیونی "پردیس پارسی" با موضوع نقش رسانه ای فرش و نوع حضور فرش در رسانه ها به روی آنتن شبکه یک می رود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در این برنامه، از سری برنامه های پردیس پارسی، دکتر علی اکبر فرهنگی (چهره ماندگار کشور و پدر علم مدیریت رسانه در ایران) و حمید کارگر (سرپرست مرکز ملی فرش ایران به عنوان کارشناس فرش و رسانه) مهمان استودیو خواهند بود.

در این برنامه همچنین اظهار نظرهای تورج ژوله (کارشناس و پژوهشگر فرش) و امیرحسن سعیدی (سردبیر ماهنامه دنیای فرش) درباره موضوع فرش و رسانه پخش می شود و حسن نجف زاده نیز در بخش گستره خیال به عنوان یکی از طراحان فرش معرفی می شود.

این برنامه، دوشنبه 10 آذرماه، بعد از بخش خبری ساعت 19 از شبکه یک سیما به مدت 40 دقیقه پخش خواهد شد.

یادآور می شود؛ در این سری برنامه ها قرار است ضمن ارایه دیدگاه ها و دغدغه های فعالان فرش دستباف در حوزه های مختلف تولید تا تجارت، فضایی برای فرهنگ سازی در استفاده از فرش دستباف ایرانی و ترویج و تبلیغ این هنر- صنعت فراهم آید و مخاطبان به شناختی اجمالی درباره انواع طرح و نقش، سابقه تاریخی، تنوع مناطق تولید فرش در ایران دست یابند.

عوامل تولید این برنامه تلویزیونی عبارتند از: سیدعلیرضا طباطبایی(تهیه کننده)، حبیب نریمانی (کارگردان)، داود ‏شادلو(پژوهشگر)، امیرحسین مدرس (مجری)، احمدعلی جهانگیرپور (مجری طرح)، احمد یاراحمدی (مدیر تولید)، بهنام فروتن (برنامه ریز)، سید محمدمهدی میرزاامینی (کارشناس و مشاور کارگردان)، علی احسانی (تصویربردار) و...

اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.