چهارشنبه, 12 مهر,1402

بيست و سومین نمايشگاه بین المللی فرش دستباف

  • محل برگزاری محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
    ساعت کار نمایشگاه:
    برای بازدیدکنندگان: از ساعت 10 الی 19
    برای غرفه داران: از ساعت 9 تا 9:30 الی 19
  • تاریخ شروع 1393/06/01
  • تاریخ پایان 1393/06/08
  • مدت نمایشگاه 7 روز

مرکز ملی فرش ایران در نظر دارد به منظور معرفی توانمندی دانشجویان و محققان رشته فرش دستباف و ایجاد ارتباط موثر و کارا با تولیدکنندگان و صادرکنندگان سالن ویژه‌ای در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به صورت رایگان به این بخش اختصاص دهد.

لذا از تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی مرتبط با رشته فرش دستباف دعوت می‌شود تا در صورت تمایل درخواست کتبی خود را با ذکر ریز برنامه‌ها و معرفی نماینده تام الاختیار آن موسسه یا دانشگاه حداکثر تا تاریخ بیست و پنجم تیرماه 1393 به دبیرخانه ستاد بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران ارسال نمایند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با تلفن 22090837 آقای یاسر حنیفی در ساعات اداری تماس بگیرید.
=======================================
مرکز ملی فرش ایران در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف ایران به منظور حمایت از دانش آموختگان فرش که در یکی از حرفه‌هاي مرتبط با تولید فرش اشتغال داشتند و با كارآفريني مناسب كسب و كار موفقي راه انداخته‌اند و اشتغالزايي كرده‌اند طی فراخوانی غرفه رايگان واگذار كرده است. متقاضیانی که حائز شرایط تعریف شده بودند به شرح زیر در سالن 25 A نمایشگاه جانمائی شده اند.

قابل توجه متقاضيان محترم غرفه در بيست‌و سومين نمايشگاه فرش دستباف
1- كساني كه در دوره قبل غرفه داشته‌اند از طرف شركت ايدرو (مجري نمايشگاه) فرم ثبت نام و واريز وجه براي آن ها ارسال شده است. كه در صورت تمايل براي حضور در اين دوره مي‌توانند با تكميل فرم ها و ارسال آن به شركت ايدرو نسبت به ثبت نام قطعي اقدام نمايند.
2- آن دسته از توليدكنندگان و فروشندگان و صادركنندگان فرش دستباف كه براي اولين بار قصد دريافت غرفه در نمايشگاه را دارند مي‌بايست عضو يكي از تشكل‌ها يا اتحاديه‌هاي فرش دستباف باشند كه با ارسال تقاضانامه و تأييد عضويت به شماره نمابرهاي 88799496 ، 22142742 يا 22067021 نسبت به ثبت نام اقدام نمايند كه در صورت وجود فضا پس از بررسي و تاييد ستاد نمايشگاه نسبت به ثبت نام قطعي آنان اقدام خواهد شد.
3- تشكل ها و مراكز علمي، آموزشي و تحقيقاتي مرتبط با فرش دستباف در صورتي كه تمايل به دريافت غرفه در نمايشگاه بيست و سوم دارند مي توانند با ارسال درخواست كتبي به دبيرخانه ستاد نمايشگاه پس از بررسي هاي لازم و تاييد ستاد نسبت به دريافت غرفه اقدام نمايند.