طراحی سایت
دوشنبه 03 تیر 1398
EN

اخبار

آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره فروش فرش دستباف

آذربایجان  شرقی در چهارمین جشنواره فروش فرش دستباف
چهارمین جشنواره فروش فرش و تابلو فرش با شعار "هر فروشگاه یک نمایشگاه" از 22 بهمن تا 22 اسفند ماه سال 1392 در تبریز و شهرستانهای تابعه آذربایجان شرقی برگزار می شود.

 چهارمین جشنواره فروش فرش و تابلو فرش با شعار "هر فروشگاه یک نمایشگاه" از 22 بهمن تا 22 اسفند ماه سال 1392 در تبریز و شهرستانهای تابعه آذربایجان شرقی برگزار می شود.

 برابر گزارش روابط عمومی سازمان صنعتٰ،معدن و تجارت استان، مهندس عظمایی رییس سازمان ضمن بیان مطلب فوق گفت: فروش فرش دستباف و تابلو فرش جزء جشنواره های فرهنگی با ماهیت اقتصادی بوده و در راستای تشویق مصرف کنندگان و خریداران و همچنین فروشندگان فرش و تابلو فرش در راستای توسعه فروش با پیش زمینه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی می باشد.

وی برگزاری موفق جشنواره های  قبلی را حاصل مزیت ها و پتانسیلهای قالی استان دانست و گفت: با آموزش مستمر اداره فرش و تشکلهای استان اغلب فروشندگان قالی در تبریز، مراغه، اهر، هریس، مرند، آذرشهر و غیره مشارکت فعالی در این زمینه داشته و هماهنگی با تبلیغات و اطلاع رسانی تلاش مضاعفی به عمل آورند. وی در پایان اظهار امیدواری کرد متناسب با اهداف جشنواره که از جمله یادآوری و معرفی فرش دستباف ایران به مصرف کنندگان، ایجاد اطمینان خاطر و جلب اعتماد و دستاورد های موثری در جشنواره  چهارم همانندسالهای قبل کسب شود.

 سلیمانی رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی نیز ضمن اعلام اینکه مراحل برگزاری در ستاد چهارمین جشنواره فروش فرش و تابلو فرش با هماهنگی تشکلهای قالی استان برنامه  ریزی و مقرر شده همانند سالهای قبل و با شیوه های جدید در راستای فروش بیشتر اقدامات لازم به عمل آید. در این جشنواره از پتانسیلها و ظرفیت های تشکلهای فرش و حوزه های خبری برای تبلیغات بیشتر جشنواره به صورت مضاعف بهره برداری شود و از این نظر برابر دستور العمل جشنواره کمیته های تخصصی شامل کمیته اجرایی، نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات و کمیته تبلیغاتی مطابق وظایف خود اقدامات کنند.

اتاق خبر امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.