جمعه 25 آبان 1397
EN

اخبار

فرش ايران در نمايشگاه صنایع دستی ایتالیا حضور یافت

فرش ايران در نمايشگاه صنایع دستی ایتالیا حضور یافت
بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی میلان- ایتالیا (آرتیجیانا) با حضور رییس نمایشگاه بین المللی صنایع دستی میلان، مسوولان محلی و برخی نمایندگان کشورهای شرکت کننده از جمله جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این نمایشگاه که یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنایع دستی و هنری جهان محسوب می شود با حضور بیش از 120 کشور از پنج قاره جهان با مشارکت بیش از 2900 شرکت کننده یکی از پربازدیدکننده ترین نمایشگاه ها در دنیاست.
امسال در این نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمان ویژه با مشارکت هنرمندان و فعالان حوزه فرش و صنایع دستی هنر ایرانی را به نمایش گذاشته است.
در این نمایشگاه به همت مرکز ملی فرش ایران پاویون فرش دستباف ایران برای حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان این هنر- صنعت برنامه ریزی و پرپاشده است، که این اقدام در راستای سیاست های حمایتی برای توسعه صادرات این هنر - صنعت ایرانی است.
حضور فعالان حوزه فرش دستباف ایران در این نمایشگاه که با استقبال بازدیدکنندگان روبروست، فرصت مناسبی برای معرفی توانمندیها و همچنین توسعه صادرات هنر- صنعت فرش دستباف ایران است.
در این نمایشگاه هنرمندان دیگری نیز از استان های مختلف ایران د رشته های مانند: زیورآلات سنتی، سفال وسرامیک، پته دوزی، سوزن دوزی، نقاشی پشت شیشه و...  مشارکت دارند.    
در این گزارش آمده است؛ روز سه شنبه به نام روز ایران است که با حضور مسوولانی از جمهوری اسلامی ایران و همچنین شرکت کنندگان در این نمایشگاه توانمندیهای ایران در حوزه فرش و صنایع دستی بیشتر معرفی خواهد شد.
این نمایشگاه از تاریخ 11 تا19 آذرماه 1396 برابر با (برابر با 2 تا 10 دسامبر 2017) به مدت 9 روز در محل نمایشگاه های بین المللی شهر میلان پذیرای بازدیدکنندگان است.
اکبر بهرامی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.