پنجشنبه, 29 اردیبهشت,1401

سومین جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری فراخوان داد

سومین جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری فراخوان داد
مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری به هنرمندان فعال در زمینه فرش و صنایع دستی (گرایش صنایع دستی فلزی) کرده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت¬ های علمی و افراد صاحب نام و هم چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آن ها به افاردی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند.
در همین راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، به پاس خدمات استاد ذوالانواری پدر گبه جهان به کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با صنایع دستی فلزی کرده است.
جایزه  کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در سال1399 به نو ارزش آفرین و کارآفرین برگزیده در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش فلزی که بر مبنای مستندات و تشخیص هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس حائز بیشترین امتیاز هستند، اعطا می شود. بدین منظور پس از وصول مستندات لازم از طریق سامانه www.shiraz-feca.ir ، فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند در مرحله اول برگزیده می شوند و پس از آن از سوی هیأت داوران، نفرات برگزیده انتخاب و معرفی خواهند شد.
در صورت احراز کلیه شرایط به نفر اول هر یک از بخشهای فرش و صنایع دستی، ۱- نشان برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، ۲- لوح و دیپلم افتخار، ۳- یک سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.
بورس تحصیلی دانش آموزی و نحوه اعطای آن
بورس تحصیلی به دانش آموزان برتر استان فارس در رشته های فرش و صنایع دستی که توسط آموزشگاه محل تحصیل آنها معرفی خواهند شد، با نظر هیأت داوران، اعطا می گردد.
واجدین شرایط می توانند رزومه خود را شامل مدارک و سوابق علمی، هنری و کارآفرینی در سامانه www.shiraz-feca.ir    تا ۳۱ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ثبت و بارگذاری نمایند.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.