ﺳﻪشنبه, 08 فروردین,1402

برگزاری رویداد نوآوری و کارآفرینی زنجیره ارزش آنلاین فرش دستباف

برگزاری رویداد نوآوری و کارآفرینی زنجیره ارزش آنلاین فرش دستباف
رویداد نوآوری و کارآفرینی زنجیره ارزش آنلاین فرش دستباف از تاریخ 14 تا ۲1 اسفند 1401 به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، گروه مجریان سلسله رویدادهای "گامی نو در مسیری از دیرباز تا هنوز" متشکل از مدیران با سابقه، متخصصان زنجیره ارزش فرش، متخصصان کسب ‌وکار،  شتابدهی و سرمایه‌گذاری، اقدام به برگزاری سلسله نشست های تخصصی حوزه فرش دستباف نموده و برگزاری مجموعه کارگاه های آموزش آنلاین، تجلیل از شرکت های دانش بنیان حوزه فرش دستباف را در دستور کار این رویداد دارد .

گام اول: رویداد نوآوری و کارآفرینی زنجیره ارزش قالی

در این رویداد ملی ده کارگاه تخصصی با محوریت توان‌افزایی فعالان زنجیره ارزش قالی، تقویت بنگاه‌های تخصصی این زنجیره و در روز اختتامیه که به‌صورت آنلاین و حضوری در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود دو نشست تخصصی را اجرا خواهد کرد.

گام دوم: رویداد روایت‎گری و داستان‎سرایی فرش دستباف

در این رویداد، داستان‌های نگفته و شنیده نشده، زنجیره ارزش قالی و فرش دستباف ایرانی به رشته تحریر، به تصویر و به زبان خواهد آمد.

گام سوم: رویداد یک هدف، هزاران مسیر (تجربه زیسته عاشقان هنر و فرهنگ ایرانی)

در این رویداد، تلاش زنان و مردانی که  اقدام به رفع چالش‌ها و پاسخ به نیازهای جامعه ایرانی و جوامع بین‌المللی داشته‌اند، مورد توجه قرار گرفته، تلاش می شود تا دانش نهفته، تجارب‌ و درس‌آموخته‌ها مورد تحلیل قرار گیرد.

شرکت در کارگاه های رویداد برای متقاضیان واجد شرایط رایگان است و ثبت نام جهت شرکت در کارگاه های رویداد از طریق سایت هنر آموزش میسر می باشد

متقاضیان دریافت گواهی حضور، می‌بایست مشخصات کامل خود را در سامانه honaramoozesh.ir/ent  ثبت نمایند.

مجریان رویداد: اداره فرش وزارت صمت استان تهران، موسسه هنر آموزش، تعاونی فرش استان تهران، شتابدهنده شاهو، انجمن طراحان و کنسرسیوم فرش

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.