دوشنبه, 07 خرداد,1403

افتتاح خانه خلاق تخصصی فرش دستباف تهران ( بهین تاج هنر)

افتتاح خانه خلاق تخصصی فرش دستباف تهران ( بهین تاج هنر)
خانه خلاق فرش تهران در ساختمان مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر با حضور سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران، در مراسم افتتاحیه این رویداد که با حضور آقایان زارع" سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران" ، ویسیان " معاون مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران"، بصام " رییس انجمن علمی فرش ایران " امیریان " عامل توسعه خوشه فرش استان تهران" ، سادات حسینی " مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق" و خانم احمدی " مدیرعامل خانه خلاق بهین تاج هنر" برگزار شد.
در این مراسم خانم احمدی " مدیرعامل خانه خلاق بهین تاج هنر" ضمن قدردانی از واحدهای نوآوری ابراز امیدواری کرد، این ایده های خلاقانه در هنر- صنعت فرش دستباف بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.
در ادامه  مراسم این رویداد، محمدرضا زارع " سرپرست مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران" در راستای اهداف آموزشی مرکز به این مهم اشاره کرد: پیشنهاد آموزش فرش در رشته های بافت، طراحی و رنگرزی در سنین 7 تا 14 سال پیشنهاد خوبی است و ما نیز با توجه به ظرفیت های خود کمک‌هایی به این حوزه خواهیم داشت.
در پایان حاضرین در جلسه به بازدید از خانه خلاق و آثار برگزیده راه یافته به آن پرداختند.
خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.