دوشنبه, 07 اسفند,1402

شانزدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف در اراک گشایش یافت

شانزدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف در اراک گشایش یافت
شانزدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف و تابلو فرش عصر یکشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در اراک گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران، به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت‌گو با ایرنا، گفت: این نمایشگاه در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع در سالن اصلی این نمایشگاه برپا شده است.

«مهدی رمضانی » افزود: شانزدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف و تابلوفرش کشور با حضور ۵۰ شرکت کننده از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، چهار محال بختیاری،اصفهان،تهران ،گلستان،کردستان،قم و مرکزی برپا شده است.

وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه شامل برترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان فرش دستباف و تابلو فرش و برندهای معتبر کشوری و جهانی هستند و مدیران و مسئولان مرکز ملی فرش ایران، روسای اتحادیه‌های تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشور نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی اظهار کرد:این رویداد با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین نیاز مردم شریف استان به دستبافته های هنر ایرانی با کیفیت عالی، قیمت مناسب و فراهم کردن زمینه جهت مبادلات اقتصادی برگزار شده است.

شانزدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف از یکشنبه سوم تا جمعه هشتم دی ماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.