دوشنبه, 07 اسفند,1402

برپایی نمایشگاه تولیدات فرش مددجویی در تبریز

برپایی نمایشگاه تولیدات فرش مددجویی در تبریز
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از افتتاح چهارمین نمایشگاه فرش تولیدات مددجویی استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران، غلامعلی ملامهدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح نمایشگاه تولیدات فرش مددجویان استان، اظهار کرد: این چهارمین نمایشگاه عرضه و فروش تولیدات فرش مددجویی بوده و هدف آن حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می‌باشد.

وی افزود: ۱۸۰ تخته فرش دستباف برای بازدید و خرید عموم مردم از چهار الی ۱۴ دی ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ در محل اداره کل کمیته امداد استان واقع در تبریز چهار راه ابوریحان دایر شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی با تاکید بر فروش بی واسطه، گفت: به‌دنبال قطع دست سودجویان از تولیدات مددجویی هستیم تا این محصولات به صورت مستقیم و با قیمت رسمی بازار به دست مصرف کننده برسد.

وی با دعوت از مردم برای بازدید و خرید، تشریح کرد: این نمایشگاه محل مناسبی برای خرید جهیزیه بصورت مستقیم و بدون واسطه است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: سال گذشته ۵۱ هزار متر مربع فرش از تولیدات مددجویی توسط کمیته امداد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه و به فروش رسیده است.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.