دوشنبه, 07 اسفند,1402

برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در قزوین

برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در قزوین

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش و صنایع خلاق ایران، به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در قزوین گفت: نمایشگاه فرش دستباف از ۱۱ تا ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان با حضور بیش از ۲۵ تولیدکننده و فعال حوزه فرش دستباف و تابلوفرش برگزار خواهد شد.

احمد خورگامی ضمن اشاره به ویژگی‌های فرش ایرانی، اظهار کرد: فرش دستباف ایرانی به عنوان نماد اصالت و هنر ایرانی در تمام دنیا شناخته شده است و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و به دلیل تنوع در طرح، مورد پسند هر نوع سلیقه‌ای است.

بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین، وی در ادامه بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها می‌تواند در راستای معرفی و حمایت از این هنر صنعت فاخر و نفیس، نقش مؤثری داشته باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین خاطرنشان کرد: نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ ۱۱ تا ۱۵ دی ماه به مدت پنج روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

خورگامی گفت: بیش از ۲۵ مشارکت‌کننده از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، قم، مرکزی، گلستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان و آذربایجان غربی تولیدات خود را در حوزه‌های فرش‌های نیمه ابریشم و تمام ابریشم، کرک، پشم، گبه، گلیم و تابلوفرش در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.