چهارشنبه, 19 بهمن,1401

شعبه کاشان انجمن علمی فرش ايران در دانشگاه کاشان گشایش یافت

شعبه کاشان انجمن علمی فرش ايران در دانشگاه کاشان گشایش یافت
آيين گشايش مجدد شعبه کاشان انجمن علمی فرش ايران سه شنبه يازدهم آذرماه 1393 در دانشگاه کاشان برگزار شد.

آيين گشايش مجدد شعبه کاشان انجمن علمی فرش ايران سه شنبه يازدهم آذرماه 1393 در دانشگاه کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در اين مراسم که با حضور معاون پژوهشی دانشگاه کاشان به نمایندگی از رئيس دانشگاه برگزار شد، سرپرست معاونت تحقيقات و آموزش مرکز ملی فرش ايران نيز پيرامون مناسبات علمی فرش به ايراد سخن پرداخت.

سید محمد ویسیان با اشاره به تصمیم مرکز ملی فرش ایران بر برگزاری چهارمین همایش ملی فرش دستباف در نیمه دوم سال 94 بر ضرورت حضور صاحبنظرها و اعضای هیات علمی و دانشجویان برای افزایش غنای علمی همایش تاکید کرد.

سرپرست معاونت تحقيقات و آموزش مرکز ملی فرش ايران، همچنین بر حمایت این مرکز از طرح های دانشجویی، برگزاری سلسله سخنرانی های دانشگاهی از طرح های خاتمه یافته در مرکز ملی فرش ایران و ارائه ایده ها و پیشنهاد ها در حوزه فرش دستباف توسط دانشجویان تاکید کرد.

گفتنی است شعبه کاشان انجمن علمی فرش ايران در سالهای پيش فعال بود که پس از جابجايی دانشکده معماری و هنر این دانشگاه فعاليت های اين شعبه دچار وقفه شد و اکنون با تصميم هيئت مديره انجمن و در راستای اهداف ترويجی انجمن علمی فرش ايران و با هدف فعال کردن مجدد اين شعبه اين مراسم برگزار شد.

در اين مراسم علاوه بر اعضای پيوسته مستقر در کاشان انجمن علمی فرش ايران، دانشجويان و مسئولان دانشگاه کاشان حاضر بودند.

گفتنی است؛ اين مراسم در محل نگارخانه دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان و همزمان با نمايشگاه دستبافته های استاد لطفی ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه يازدهم آذرماه 1393 برگزار شد.

--
اتاق خبر امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

حامد
حامد ﺳﻪشنبه, 11 آذر,1393 21:07
سلام صداقت از ضروریات در اخلاق حرفه ای رسانه هاست. لطفا آبروی دانشگاه کاشان و مرکز ملی فرش را وجه المصالحه کسب آبروی برخی افراد بی ارتباط با فرش قرار ندهید. لطفا تصاویر حضور ریاست دانشگاه کاشان را در افتتاح شعبه انجمن منتشر کنید. انجمن اگر در کارنامه خود یک کار تاثیر گذار در فرش ایران می داشت لازم نبود اخبار دروغ منتشر کند.
پاسخ مرکز
پاسخ مرکز چهارشنبه, 12 آذر,1393 08:30
سلام
دوست عزیز اشتباهی در تهیه متن خبر رخ داد. چون قرار بر حضور ریاست دانشگاه کاشان بود که متاسفانه مشکلی برایشان رخ داد و به نمایندگی از ایشان جناب آقای دکتر منعم زاده معاون محترم پژوهشی دانشگاه کاشان در مراسم حاضر شدند.
موفق باشید
جواد
جواد یکشنبه, 16 آذر,1393 20:05
با سلام، عکس ها را ببینید این عکس ها در مورد اعتبار انجمن سخن می گویند.. دانشجوهای 5 کلاس تعطیل شده + 3 نفر از افراد فرش کاشان که در سالن هستند و البته یکیشون اساسا سردمدار فرش ماشینیه و برخی اعضای انجمن این افراد را دشمنان فرش می نامیدند تا مغازه خودشان مشتری داشته باشه ولی خوب الان مصلحت روزگار همین برخی ها اقتضا می کنه که برای مطرح کردن خودشان ایشون سخنرانی هم بکنه. آقایان خودشان را به خواب زده اند. رجوع کنید به سخنرانی استاد بزرگ فرش ایران استاد رضی میری در مورد انجمن فرش در نمایشگاه فرش امسال که انجمن حتی حاضر نشد متن سخنان ایشون را روی سایت خودش بذاره. ولی یکی هست توی انجمن که اگه سرفه کنه همه سایت پر از عکس و حرفهای .... ایشون میشه.