طراحی سایت
دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
EN

فراخوان

فراخوان واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 27‏

فراخوان واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 27‏
مرکز ملی فرش ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانش آموختگان کارآفرین رشته فرش اختصاص می دهد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این مرکز به منظور حمایت از دانش آموختگان کارآفرین در رشته فرش، برای علاقه مندانی که در یکی از حرفه‌هاي مرتبط با ‏تولید فرش اشتغال دارند و با كارآفريني مناسب كسب و كار موفقي راه انداخته و اشتغالزايي كرده‌اند، در ‏محل نمایشگاه فرش دستباف تهران غرفه رایگان واگذار می کند.

مدارک لازم:

- داشتن مدرک شغلی معتبر (پروانه تولید متمرکز یا غیرمتمرکز، جواز کسب واحد صنفی، کارت شناسایی واحد طرح و نقشه و...)

- ارایه مدرک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های فرش دستباف)

- یک قطعه عکس 4*3 برای ثبت نام کننده و همکار وی در غرفه

-  رزومه کاری شامل: (سابقه فعالیت، میزان اشتغال ایجاد شده، میزان تولید سالانه کالا و خدمات)

- تاییدیه اداره فرش استان و یا اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها

‏ لازم به ذکر است؛ با توجه به محدوديت فضاي قابل واگذاري، اولویت با کسانی است که دارای رزومه کاری قویتر بوده و همچنین در سال های قبل از امکان غرفه رایگان استفاده نکرده باشند.( هر متقاضی حداکثر دو مرتبه می تواند از این امکان بهرمند شود)

بر پایه این گزارش؛ به تقاضاهایی که فرم ثبت نام آنها به صورت کامل تکمیل نشده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد و همچنین متقاضیان حق واگذاری غرفه را به دیگران ندارند و در صورت مشاهده در هر زمان این امتیاز از وی سلب خواهد شد.

قابل ذکر است؛ متقاضیان مشارکت در نمایشگاه در صورت تمايل می توانند نسبت به تكميل فرم ثبت نام (پیوست) و ارسال مدارک تنها از طریق ایمیل rugfair27@gmail.com تا تاریخ 1397/05/10 اقدام کنند.همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با معاونت تولید مرکز  با شماره تلفن 35- 22142730 داخلی 2723 تماس بگیرند.

گفتنی است؛ بیست وهفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تاریخ سوم تا نهم شهریورماه 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

خبرنگار آزمایشی امتیاز به خبر :

فیلم

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.